Wpis z mikrobloga

Mirki xD takie glupie pytanie o nie wiem czy ja wariuje czy moj facet.

Moj facet jest na studiach ze swoja byla xD no i od miesiecy maja ciagly kontakt. Generalnie za kazd razem prawie jak sie z nim widze albo ona cos do niego pisze albo on do niej xD rzekomo tylko o studiach pisza xDDX

No i generalnie ostatnio juz mnie to zaczelo wlurzac i zaczely sie spiny.
On juz wczesniej mowil ze skonczy z nia projek i utnie kontakt (bo laska ewidentnie do niego cos ma co sam potwierdzil)
No ale tego nie zrobil xD teraz znowu uslyszlalam ze za tydzien dwa utnie kontakt tylko musza cos a wspolnie jeszcze na studiah ogarnac.

Dodam ze sie w rl nie widza bo mieszkaja w innychiaatach a zajecia sa zdalnie.

No i wczoaj przelala sie czara goryczy i powiedzialam zehyi pokazal wiadomosci z nia xd no i inba wyszla ze on nic nie bedzie pokazywal bo tp jego prywatna sprawa. A mi chodzi tylko o to czy serio tylko studenckie sprawy tak jal mowi

No i pytanie:

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki

Ja mam rację czy on?

  • Ja 76.8% (1604)
  • On 23.2% (485)

Oddanych głosów: 2089

  • 104
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Osobiście nie miałbym problemu z pokazaniem telefonu różowej bo i tak nic tam ciekawego ciekawego nie znajdzie.


@ZostawZiemniaki: Ja też nie. Ale też trudno mi sobie wyobrazić takie żądanie. Przecież takie żądanie to jasny otwarty sygnał do 2 osoby: "nie ufam Ci i masz mi udowodnić, że jesteś czysty". Nawet gdy ta 2 osoba będzie czysta to taki związek ma już wielką skazę. Od tej chwili związek w znaczniej większości
  • Odpowiedz
No i wczoaj przelala sie czara goryczy i powiedzialam zehyi pokazal wiadomosci z nia xd no i inba wyszla ze on nic nie bedzie pokazywal bo tp jego prywatna sprawa. A mi chodzi tylko o to czy serio tylko studenckie sprawy tak jal mowi


@Olivederia: czyli na stówę nie są to tylko studenckie sprawy. Po co się pytasz skoro już Ci chłopak odpowiedział?
  • Odpowiedz
@Olivederia: Eh, dziwią mnie niektóre komentarze pod tym postem. Z doświadczenia wiem, że najwięcej o moralności i etyce działania szczekają Ci, którzy najszybciej by o nich zapomnieli w momencie podobnego kryzysu. Jeżeli rzeczywiście utrzymuje z nią kontakt jedynie z powodu projektu to wszystkie albo większość wiadomości powinny tyczyć spraw projektowych (a co za tym idzie niebieski nie powinien mieć tego typu odruchu obronnego). Jeżeli ktoś odczuwa dyskomfort żeby pokazać swojej
  • Odpowiedz
@Olivederia: Z twojego opisu można wyciągnąć wniosek, że jestes ekstremalnie toksyczną zazdrośnicą. Daj spokój swojemu chłopakowi, bo tylko marnujesz jego czas i nerwy. Jak można w ogóle w 2021 roku żądać od swojej drugiej połówki, żeby pokazac wiadomości w telefonie? Przecież to jest chore. Albo sobie ufacie, albo wasz związek nie ma sensu.
Szkoda chłopa
  • Odpowiedz
@Olivederia Dobrze piszą ekstremalna zazdrośnica z Ciebie. Przeciez mirki tutaj nie mają nic przeciwko, że ich laski pisza sobie z chadami i czasami sie z nimi spotkają nawet ogarnąć jakiś projekt ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Olivederia: owszem wiadomości to prywatna sprawa, ale z drugiej storny jeżeli u Ciebie pojawiły się jakies wątpliwości to powinien Cię uspokoić i zapewnić, że serio piszą tylko o studiach i Ty jesteś na pierwszym miejscu, a skoro się zdenerwował na myśl o pokazaniu wiadomości to ma coś do ukrycia. Ewentualnie to ta laska wypisuje bardziej niestosowne rzeczy i on nie chce, żebyś widziała, bo wie, że się będziesz denerwować.
  • Odpowiedz
@Olivederia: Usiądź z nim, pogadaj jak się czujesz w momencie gdy piszą ze sobą. Przerzuć ciężar rozmowy na niego - Ty ją poprowadź, ale to on musi się wytłumaczyć z tego co robi. Dobry związek buduje się na szczerych rozmowach. Jeżeli nie możesz już z nim takiej przeprowadzić to niestety, ale pewnie wiesz co to oznacza. Uszy do góry, widocznie kto inny Ci pisany. Klata do przodu, trzymam kciuki za
  • Odpowiedz
@Olivederia: jeśli miał z nią zarwac kontakt, a tego nie robi, dodatkowo wiecie że ona coś od niego chce i mu to nie przeszkadza, dodatkowo Tobie robi aferę, że mu nie ufasz to ja bym się już wycofała. Z czasem będzie tylko gorzej, albo się jest wporzadku w stosunku do swojego partnera i nie okłamuje się go, nie daje mu powodów do zazdrości, albo nie. Jak on ma problem ze
  • Odpowiedz
@Olivederia Jeżeli to nie jest jakaś zarzutka itp. to odpowiadam poważnie.

Oczywiście, że ty masz rację. Typ na 100% z nią coś kręci i ukrywa. Zamiast całe czas mówić mu, żeby zerwał z nią kontakt - ty zerwij z nim. Na zawsze. Jedyne dobre wyjście, bo typ robi to bezczelnie, bo widzi, że ty nic z tym nie robisz.

Nienawidzę takich ścierw zdradzających. Nigdy bym nie zdradził - niezależnie od sytuacji.
  • Odpowiedz