Wpis z mikrobloga

@Nukushi Przepraszam za brutalny język w poprzednim komentarzu, ale poniósł mnie brak edukacji i emocje. Wiesz, zawsze mogłem zabić. A twoje poglądy by mnie usprawiedliwiały. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Priya: Obserwując całą gównoburzę na ten temat widać, że to wszystkim oburzonym takimi wpisami wydaje się, że ktoś usprawiedliwia morderstwo.
Warto jednak ochłonąć i zdjąć klapki z oczu.
I pomyśleć o przyczynach czyichś działań.
  • Odpowiedz
Moim zdaniem w tym wypadku istotniejszym problemem jest to, że 13latka uprawiała s--s, a nie to czy się podczas niego zabezpieczała.


@Priya: pewnie to sie nie miesci w twojej głowie ale prawdopodobnie nie uprawiałaby seksu, gdyby wiedzialaby z czym sie to wiąże
  • Odpowiedz
@Nukushi To była taka mniej więcej, próba. Spokojnie już dzisiaj srałem. Natomiast wciąż nie mogę się pogodzić z cenzurą, której się domyślam jesteś prowodytorem. Nikt już nie przeczyta i nie wypowie się do tamtego komentarza. Wszystkiego dobrego. Ja akurat Ciebie pozdrawiam, bo tak jak napisałaś nie uraziłaś mnie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 26
@Priya: sprawca odpowiada, ale pewnie motywem była niechciana ciąża. W przypadku gdyby była odpowiednia edukacja możliwe, że do ciąży w ogóle by nie doszło. A w przypadku wcześniej aborcji, tabletek, możliwe by było wyjście z sytuacji.
  • Odpowiedz
pewnie to sie nie miesci w twojej głowie ale prawdopodobnie nie uprawiałaby seksu, gdyby wiedzialaby z czym sie to wiąże


@AgentGRU: Yhym. Dlatego na zachodzie, gdzie edukacja seksualna jest bardziej postępowa, jest średnio niższy wiek inicjacji seksualnej.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Priya: sprawca odpowiada, ale pewnie motywem była niechciana ciąża. W przypadku gdyby była odpowiednia edukacja możliwe, że do ciąży w ogóle by nie doszło. A w przypadku wcześniej aborcji, tabletek, możliwe by było wyjście z sytuacji.

@chwila: może by doszło a może by nie doszło. W Wielkiej Brytanii mimo zapewne lepszej edukacji seksualnej dużo większy procent małoletnich zachodzi w ciążę. Także twoje domysły to tylko teoretyzowanie.
  • Odpowiedz