Wpis z mikrobloga

gdzie ona piszę, że winny jest kościół lub minister,


@DzonySiara: Jej tweet wprost to sugeruje wsadzając te kwestie w temat morderstwa.

mówienie nastolatkom o bezpiecznym seksie to dla ciebie lewicowa edukacja seksualna?


Moim zdaniem w tym wypadku istotniejszym problemem jest to, że 13latka uprawiała seks, a nie to czy się podczas niego zabezpieczała.
@Priya: Być może ona po prostu rozumie że ciąża w tak młodym wieku i emocje z którymi być może oboje sobie nie poradzili (tego nie wiem) mogły znacząco wpłynąć na to co się wydarzyło, i w ten sposób poszukać przyczyn tego co się wydarzyło. Komentuje istotny element dla całości, i wyraża swoje poglądy; a ty nadinterpretujesz jej wypowiedź i manipulujesz jej treścią by pasowała do twojej narracji.
i w ten sposób poszukać przyczyn tego co się wydarzyło


@kontodlajednegozdjecia: No właśnie o to chodzi, że przyczyn szuka w Kościele i ministrze którego nie lubi.

manipulujesz jej treścią by pasowała do twojej narracji

Nie wiem gdzie tu widzisz manipulację, wkleiłem w całości jej wypowiedź
@Priya moim zdaniem troszkę ma racje, mimo wszystko stara się zwrócić uwagę na to że brak edukacji seksualnej, potępianie antykoncepcji przez kościół, nielegalna aborcja i cała sytuacja z tym związana sprawia że młodzi ludzie popadają w histerię i nie widząc innego rozwiązania podejmują złe decyzje. Chodzi o presje jaką to wszystko wywiera