Wpis z mikrobloga

@mirasKo-Kalwario: Wygodny i masz customowe gesty, ktorych mysz nie ogarnie.

@nologinnormalny: pare maccallanow, flenlivetow etc.

@Kresse: jest pod monitorem i w ogole nie przeszkadza.

@Jamniki2: moje.

@Jankielo: dzieki!

@Misieq84: zawsze. Jest czas na zabawe i na robote. Trzeba miec troche samodyscypliny do pracy z domu.

@FLAC: mam pania sprzataczke 3x w tygodniu.

@richr: juz nie. Teraz to wspolwlascicielem firmy.

@dawid131: 21sego bedzie w
Nie kumam ludzi którzy wrzucają fotki swojego luksusu i bogatego życia ( ͡ ͜ʖ ͡) bo jak rozumiem op chce zeby każdy na wykopie pisał zazdro itp.... Czy wtedy mu staje? ¯_(ツ)_/¯ udało się człowiekowi? Ok? Ale dowartosciowywac się na wykopie? OPA chyba coś boli( ͡º ͜ʖ͡º)
@kazikborsuk: Ale czemu ma nie wrzucać, fakt faktem robi to trochę często, ale ja naprawdę nie wiem co w tym złego. Ludzie tutaj chwalą się upieczonym ciastem, uszytym ubraniem, podwyżką, fajną podróżą więc czemu nie można pochwalić się fajnie urządzonym biurem? Bo za bogato? Super, że mu się powodzi ;)
@skullek może wrzucać, oczywiście że może ale IMHO to trochę płytkie i tyle ¯_(ツ)_/¯ pokazać upieczony sernik z rodzynkami a chwalić się bogactwem to jest różnica.... Próżność
@RybstonPonte już poprawiam mylisz sie( ͡º ͜ʖ͡º) nie mam bólu ze komuś się powodzi i ma hajsy i sukcesy. Sam nie narzekam i fajnie ze ludziom się powodzi. Ale nie trawie ludzi co wrzucają te wszystkie fotki jakby chcieli sobie I komuś coś udowodnić. Chwalenie się na portalach takimi rzeczami uważam za coś bardzo płytkiego.
@kazikborsuk Ale nie trawie ludzi co wrzucają te wszystkie fotki jakby chcieli sobie I komuś coś udowodnić. Chwalenie się na portalach takimi rzeczami uważam za coś bardzo płytkiego.

Dokładnie, tak samo uważam. To po prostu leczenie kompleksów.
@kazikborsuk: @ste3: Gość wrzucił zdjęcie swojego biura, co w tym złego i dlaczego miałby się tym nie chwalić?
Czy naprawdę w tym kraju musi być taka mentalna bieda że pochwalenie się czymś ponad zarobki minimalne musi być odbierane jako próżność? Jak ktoś jedzie czymś innym niż Skoda Fabia z 2005 roku to mu plujecie pod nogi bo się chwali bogactwem, polak, złodziej, oszust?
Niech się chwali bo zajebiste i sam