Wpis z mikrobloga

Mój dziadek mial Alzheimera. Za każdym razem gdy brat wchodził do kuchni to dziadek radośnie go witał "ooooo, Krzysiu przyjechał!" Później było tylko gorzej. Dodatkowo złamał biodro i leżał przykuty do łóżka. Kiedy przyjechałem go odwiedzić to patrzył na ścianę i krzyczał "zaprzęgnąć konie!" a na moją uwagę że zapomniał je nakarmić i konie są głodne to skwitował " no jak głodne to nie poniosą". Parszywa choroba.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 58
@Kapitan_Nemo_na_koniu_Mewa: mistrzu, mi tłumaczono że to jest choroba która genetycznie przechodzi z matki na syna. Powiem tak, u mnie się sprawdziło, babcia miała, z okna chciała z 10 piętra wyskakiwać i lecieć przez miedzę do siebie do domu... I mój ojciec też ma. Powiedz staremu żeby sobie zrobił badania... Wcześnie brane piguły skutecznie oddalają chorobę.
@PaulStone: Moja babcia, która zmarła w ubiegłym roku przez 10 ostatnich lat życia z roku na rok coraz mniej pamiętała i coraz mniej kojarzyła faktów. W ostatnim okresie nie poznawała dzieci, wnuków, wkręcała sobie jakieś chore akcje, że ktoś chce ją porwać albo zabić, a czasem była nawet agresywna. Bardzo smutne to było, ponieważ była to święta kobieta. To co na filmiku to sielanka, w prawdziwym życiu wygląda to zupełnie inaczej.
jest HEHE przez chwilę.
Mój ojciec miał Alzhaimera przez ostatnie 5 lat. Nie życze najgorszemu wrogowi.
To nie działa tak że "hehe, gdzie som moje okulary" tylko bardziej "po co sa okulary? Jak umyć zęby? Co to jest grzebień? Od kiedy jest coś takiego jak Styczeń? Nigdy nie było czeos takiego"
#!$%@? choroba ( ͡° ʖ̯ ͡°) najbardziej dla rodziny, zawsze ktoś musi być rpzy chorym, nie może
@cheeseandonion: oglądając to zacząłem się stawiać w roli tej kobiety. kurcze, ale to musi być strasznie denerwujące i mącące jak patrzysz na kogoś i nie wiesz kim jest i mówi, że jest twoim synem, a ty go nie rozpoznajesz. Imię się zgadza i on powtarza, że jest tą osobą. Niby śmieszne, ale ogólnie to smutne. ( ͡° ʖ̯ ͡°)