Wpis z mikrobloga

Lublin. Złote monety o wartości 1,2 mln straciła oszukana emerytka Link do znaleziska:
https://www.wykop.pl/link/5901249/lublin-zlote-monety-o-wartosci-1-2-mln-stracila-oszukana-emerytka/

Starsza kobieta wierząc że bierze udział w akcji policyjnej oddała oszustom oszczędności życia. Fałszywi policjanci pod przykrywką zasadzki na przestępców ukradli 92-letniej kobiecie znaczną ilość złota.

Chcesz być na bieżąco? #zwiadowcahistorii - tag z moimi najciekawszymi znaleziskami! Zapisz się też do mikrolisty zwiadowcahistorii - plusując ten komentarz bym zawołał Cię do najlepszych znalezisk!

Sprawdź też mój blog WWW firmowy SKLEP ZH oraz kanał na YT

#polska #ciekawostki #lublin #zloto #kryminalne #przestepczosc #policja #oszukujo #banki #lubelskie #emerytura #inwestycje #inwestowanie
Pobierz Zwiadowca_Historii - Lublin. Złote monety o wartości 1,2 mln straciła oszukana emeryt...
źródło: comment_16106929469bnQrQfE8SptVVFDl6GyUr.jpg
  • 29
@Zwiadowca_Historii: moja żona gra hobbistycznie w konkursach do których czasem trzeba zrobić konkretne zakupy w konkretnych sklepach. Podczas ostatniego urlopu spędzanego nad morzem, 400 km od domu, w ciągu godziny zrobiłem 6 razy zakupy w 3 sklepach Lewiatan na sumę jakichś 70 PLN. Parkując pod hotelem usłyszałem że przyszedł SMS - to był bank z info o zablokowaniu karty i prośbą o kontakt. Dzwonię. Miły pan z infolinii wyjaśnił mi, że