Wpis z mikrobloga

@przegraIem_zycie:
- Moja siostra robiła sesję foto Moot z 4Chan. Ma także foty założycieli Reddita zanim jeden z nich się wyhuśtał.
- Mam oryginalną odbitkę z sesji Billa Gatesa, też robioną przez siostrę (dostała wtedy 15 minut na sesję)
- Reni Jusis mi pomachała
- Piłem piwko z Adamusem
- Łaziłem po backstage Openera, a tam wiadomo, że sporo gwiazd się kręci
- Mijałem w Mrągowie Prokopa (ale jest wysoki #!$%@?)
@przegraIem_zycie: Zajebisty wątek. Dodam od siebie.
1. Kiedyś moi rodzice robili kateringi na różne imprezy w Krk i zabierali mnie ze sobą. Stałem w kolejce do baru z Krzysztofem Ibiszem i spytał się mnie co pije. Ja, że sok. Miałem wtedy z 10 lat.
2. Pracowałem kiedyś z gościem, który na boku robił tam jakąś muzykę. Raz przyznał mi się jaki ma pseudonim artystyzny - Kixnare - ogólnie ponoć w środowisku
@przegraIem_zycie:

Na seminarium z kickboxingu z Alistarem Overemeem poznałem Najmana, a ś. p. Jurek Kulej pochwalił mój lewy sierpowy.

Organizowałem imprezę sportową gdzie gośćmi byli kolejno: Korwin, Zimoch i Patyra. Korwin startował bieg z armaty czarnoprochowej XD. Prywatnie to sympatyczny staruszek. Zimoch ma wiele ciekawych anegdot a Patyra i Zubilewicz słabo biegają ale są bardzo charyzmatyczni.

Z racji bycia samorządowcem zamieniłem parę zdań z wieloma politykami, byłem też w sejmie na
@przegraIem_zycie: W Londynie przeszedł 2 metry ode mnie Ian McKellen (Gandalf) uśmiechając się jak widział, że się mocno przyglądamy z ziomkami. Na nartach we Włoszech rok temu w knajpie na stoku spotkałem Agnieszkę Dygant, jej syn skręcił lub złamał sobie coś wtedy. Pogadaliśmy miło. Na Openerze pożyczyłem krzesełko takie biwakowe youtuberom za co zaprosili mnie na wódeczkę, ale dopiero potem dowiedziałem się, że to jakieś sławy z Polski, od wyzwań i
@Piw_Benzyna: pics or it didn't happen

@s7olar: grałem w 1z10 i poznałem Sznuka

Pisalem ze Złomnikiem o nagraniu filmu z moim autem ale niestety nie udało się spotkac zanim sprzedałem

Moja mama odbierala z rąk Norbiego nagrody na jakims festynie coca coli,ja byłem w pierwszym rzędzie pod sceną

Bylem na jakiejs imprezie youtuberow w 2015,robilem bratu zdjecia z Gimperem Izakiem i innymi "gwiazdami"
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@przegraIem_zycie: Jakoś raz w miesiącu Piszczek i Rojek parkują obok mnie na pracbazowym parkingu. kiedyś spotkałem Leppera i życzył mi miłego dnia. Najlepsi byli jego ochroniarze- takie karki w biało-czerwonych dresach.
Obslugiwałem Zbigniewa Stryja jak byłem kelnerem w Pizza Hut.
Na studiach siedziałem na wykładzie, 15 metrów od Karakana.