Wpis z mikrobloga

@przegraIem_zycie:
- byłem na skokach w strefie FIS Family, to był konkurs jak Stoch nie dostał się do drugiej rundy, więc miał więcej czasu na autografy etc. Oprócz tego było tam sporo osób, oprócz przechodzących skoczków - m.in. Michał Wiśniewski, Norbi
- zbiłem pionę z Hardkorowym koksem
- uczestniczyłem w wykładzie Normana Davis
- pewien ziomek z tv gry robi zakupy w tym samym Tesco co ja
@przegraIem_zycie nie raz gadanie po koncercie z muzykami, najpopularniejszy to był chyba wokalista Eluveitie
W zeszłym roku jeżdżąc na rowerze wpadłem na Ryszarda Petru z partnerką (chyba nadal tą co z nią #!$%@?ł na wakacje) oraz kilka razy na jaszczura Jabłonowskiego, mieszkał gdzieś obok mnie, jeździł na składaku i zawsze się na mnie dziwnie gapił
Na dokładkę pracowałem przy cudownych polskich serialach jak na dobre i na złe czy barwy szczęścia więc
@przegraIem_zycie: Gdzieś w okolicy roku 2000, będąc na koloniach w Ustroniu Morskim załapałem się na roznoszenie ulotek o koncercie Norbiego na festynie. Gdy poszedłem po zapłatę, był tam sam gwiazdor i chwilę z nim pogadałem. To był czas jego świetności, gdy cała Polska śpiewała, że kobiety są gorące.

No i Roguckiego często widuję, dzieciaki do tego samego przedszkola chodzą.
@przegraIem_zycie
Kiedys spotkałem Owsiaka na pogrzebie jakiejś sławnej osoby. Podochodze do niego i mowie czesc Owsiak ty #!$%@?. A on tylko Elo i odwraca głowe. Sprzedałem mu blache w potylicie i mowie sluchaj mnie bo ci nie dam kasy na ziarno dla kur. Jurek cos tupnał, cos mruknał ale mowi dobra słucham ciebie cierpliwie, co masz mi do powiedzenia. Czemu sprzedawales uran czeczenom? Jerzy Owsiak powiedział do mnie - ty #!$%@? gnoju
@przegraIem_zycie:
-raz zamieniłam z koleżanką 2 słowa z Przemkiem Kossakowskim jak na woodstocku prowadził wywiad i wyszedł rozdawać autografy
-byłam raz na weselu w hotelu i przy recepcji przechodziła Margaret, akurat dawała jakiś koncert w tym mieście
-na wakacjach za granicą byłam w tym samym hotelu co Ravgor