Wpis z mikrobloga

@przegraIem_zycie:
-piłem wino w knajpie z Walterem Hofferem po konkursie PŚ w Zakopanem,
-zbiłem kilka razy piątkę z Borucem i Robertem Mateją xd,
-Józef Skrzek prosił mnie w Kato, żeby mu pomóc przy parkomacie
-w Międzyzdrojach wpadł na mnie zrobiony Zbigniew Buczkowski xd,
-w kawiarni w Gelsenkirchen stolik obok siedział Ozil z kolegami,
-byłem na treningu reprezentacji po awansie na Euro 2008 - fotka z każdym + Mariusz Lewandowski mnie #!$%@?ł,
@przegraIem_zycie: Zbiłem kiedyś piątkę z Hardkorowym Koksem to myślałem że mi rękę urwie xD
Znam FORXSTa, producenta muzycznego.
Jadłem kiedyś obiad w restauracji Radia Kraków a obok Jerzy Stuhr udzielał wywiadu, starałem się jeść po cichutku jak się da ()
Często mijałem Globisza na rowerze, ale to Kraków więc w sumie nikogo ten widok nie dziwił.

Bardzo fajny temat swoją drogą.
Pobierz Krs90 - @przegraIem_zycie: Zbiłem kiedyś piątkę z Hardkorowym Koksem to myślałem że m...
źródło: comment_1610707107onyNvZraaWTCHtx6NMJCye.jpg
@przegraIem_zycie: - Siedziałem w maku obok stolika z Wodeckim (best day ever);
- pogadanka z Krzysiem Hołowczycem w komentarzach na insta o subarce z 1995
- Wojewódzki odpisał mi na komentarz
- Mucha też
- I "włączamy niskie ceny" Lisowska ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- Mało tego. Najlepsze na koniec. ROZMAWIAŁEM na messengerze z Jakimowiczem o paście o katalizatorach. Wbrew pozorom kiedyś go jeszcze to nie #!$%@?ło,
@przegraIem_zycie: pracowałem w znanej krakowskiej knajpie i przewinęło się sporo mniej lub bardziej znanych osób. Np Obsługiwałem raz stolik Rona z Harrego Pottera jak był w Krakowie z ekipą. Mieliśmy za zadanie wyłapać paparazzi i ochrona ich #!$%@?ła xd

W Monte Carlo wieczorem na deptaku widziałem Rud Van Nisterlooya jak chillował z żonka i dzieciakami ale wstydziliśmy się podejść, wtedy tłumaczyliśmy sobie tym ze nie chcemy przeszkadzać xd
@przegraIem_zycie
- Boguś Linda powiedział mi dzień dobry
- chodziłem z laską której poprzedni chłopak to był syn Wojciecha Manna
- Poznałem Daniela Vavre na imprezie i gadaliśmy o giereczkach
- Kiedyś Chajzer był na mojej uczelni
- Studiowałem razem z tym jutuberem Gargamelem
- Znam niejakiego Miasika, legendę polskiego Gamedevu
- poznałem Tadeusza Zielińskiego, niegdyś dziennikarza growego, ziomek który prowadził Review Territory :3

I to chyba tyle
@przegraIem_zycie: grałem w orkiestrze dla papierza Polaka i wtedy urzędującego prezydenta kwacha. Na koncercie na jakieś targi supportowalem żuki, i spotkałem tam Strasburgera. Kiedyś z 10 lat temk jjak pracowałem za barem jedkier realistą chciał mi #!$%@? sztukę zioła xd
@przegraIem_zycie:
1. Na wakacjach na Dominikanie ok. 2005 roku spotkałam Kasię Kowalską z rodziną :D
2. Na koncercie 30 Seconds To Mars prawie wylądowałam na scenie (bardzo często - może nawet zawsze? - biorą ludzi z widowni), ale w ostatniej chwili ochroniarz mnie przejął. Do dziś rozumiem dlaczego. Raczej nie wyglądałam na groźną ze swoim 40 kg wagi. Psychofanką też nie byłam :)
3. Na Karmelickiej w Krakowie kilka razy minęłam
@przegraIem_zycie W Gdańsku w restauracji siedziałem obok Kawulskiego od KSW, tam mijalem też Cejrowskiego xd. W Warszawie na ulicy Bosaka, na lotnisku siedziałem obok Wawrzyniaka, na lotnisku Krzysia Bęgowskiego Aka Grodzka Anna spotkałem. I takie największe gwiazdy to stałem obok Romelu Lukaku z czasów gry w Anderlechcie, Marcin Wasilewski odmachał nam też na światłach w Brukseli ( ͡º ͜ʖ͡º)