Wpis z mikrobloga

@przegraIem_zycie: miałem papieża franciszka na wyciągniecie dwóch rąk ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak byłem na pogrzebie jakieś znajomej rodziny (sam jej nie znałem) to centralnie obok mnie stał Grzegorz Braun xD Zmarła generalnie obracała się w towarzystwie takich ultra chrześcijan więc jego obecność ostatecznie mnie nawet nie zdziwiła. Raz jeszcze ta kur... znaczy się posłanka Emilewicz mi jakąś ulotkę na ulicy wcisnęła. W sumie sporo jakichś sławnych
@przegraIem_zycie: ze świata polityki to przyjaźniłem się z synem jednego znanego polityka ;)
mam zdjęcie z JKM i nawet uścisnąłem mu dłoń :D Miałem kontakt z Konradem Berkowiczem bo robiłem dla nich różne materiały do kampanii prezydenckiej.

ze świata sportu:
mam autograf Radosława Majdana :D

na twitterze obserwują mnie znane osoby: Krzysztof Stanowski, Agnieszka Gozdyra, Adam Andruszkiewicz, Tygodnik NIE, Jacek Gnój :D
@przegraIem_zycie:
- Aleksander Kwaśniewski w trakcie pierwszej kampani prezydenckiej, rozdawał wiele autografów, ale akurat mnie dopuścił bliżej, pogłaskał po głowie, życzył dużo pomyślności, a Jolanta Kwaśniewska powiedziała że mam piękne imię.
- W podstawówce pokazałam zagubionemu i śpieszącemu się Zbyszkowi Wodeckiemu gdzie jest wyjście z budynku, bo chciał się stąd szybko ulotnić, zanim wszyscy się zorientują że tu jest (a wiedział chyba tylko dyrektor i paru nauczycieli). Wpadł tu tylko na
@koralowiecc: i jeszcze kiedyś na plaży w Sopocie przystanął koło mnie Nergal - Adam Darski, pogrzebał w swoim ipadzie, poprawił słuchawki i pobiegł dalej (bo biegał). Ja wtedy miałam aparat fotograficzny w ręcę bo robiłam zdjęcia. Może chciał obczaić i przyczepić się czy go nie stalkuje aparatem i nie bawię się w paparazzi, a może rzeczywiście miał to gdzieś i tylko poprawiał ipada.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@przegraIem_zycie: miałam godzinę wychowawczą w gimbazie z:
- Cezarym Żakiem - jak huknął "Tadzik!" to się szyby w klasie zatrzęsły
- Marcinem i Waldkiem z kabaretu Ani Mru Mru
- Kevinem Aistonem, tym brytyjskim strażakiem z Europa da się lubić - nagrałam im film o straży pożarnej w naszym miasteczku i coś tam pokazałam to miasteczko w filmie, jakby to miało być ciekawe XD ale bylam w gimbie i to były
-Jestem przyjacielem ostatnio skrytykowanego Krzysia Wlodarczyka
-znam prywatnie byłą parę z prezydencką, moja żona robi dla tego państwa projekt mieszkania
-Marek Kondrat pracował na tej samej imprezie ING i zamieniłem z nim słowo -z Piotrem Fronczewskim jadłem przy jednym stoliku rybkę U Celarka w Chałupach
-z racji znajomosci z Diablo poznałem większa cześć polskiego i zagranicznego świata bokserskiego, Kliczko, Gołota, Lewis, Tyson; polskiego nie sposób wymienić. - byłem na koncercie U2 w