Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Chciałem tylko się pochwalić, że rzucam właśnie palenie po 12 latach, ale mniejsza o to. Jestem 6ty dzień bez, a żona żeby mnie wesprzeć codziennie wali mi gałę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Właśnie konczy prysznic i będzie jechać kolejną. Z fartem Mirki i mirabelki
#palenie #nalogi #chwalesie #gownowpis #rozowepaski #niebieskiepaski #malzenstwo

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5fff5bfee516c7000a8ee1c3
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt
  • 24
@AnonimoweMirkoWyznania: niby spoko, że wparcie, z drugiej strony ale jednak system seks=nagroda jest jakiś taki niesmaczny. Czy gdybyś nie rzucał, byłyby jakieś czynności seksualne czy po prostu traktujecie się jak w opcji właściciel - zwierzę domowe i właśnie dostajesz chrupki? i co jeśli Ci się nie uda i wrócisz do palenia, dostaniesz szlaban na seks? Staram się nie oceniać, ale wydaje mi się, że to niebezpieczny układ z systemem nagród związanym
OP: Nie wiem, ja to widzę inaczej niż ty.
Standardowo robi mi do 1 czasem 2 w tygodniu + seks w inne dni. Ale ponieważ moje libido jest na tym poziomie, że potrzebuje codziennie, a ona nie zawsze codziennie, to standardowo jej nie mecze.
Teraz natomiast chce po prostu (i chwała jej za to) ulżyć mi przynajmniej z jednym głodem i odciążyć trochę.
Tak to widzę, a nie jako piesek nagradzany