Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dlaczego ludzie nie potrafią zrozumieć, że ktoś woli być sam?
Przejechałam się w swoim życiu na facetach dość mocno. Jeden ciągnął kasę, drugi był trochę przygłupi, a trzeci bardziej kochał mamę i kolegów niż mnie. Nauczyło mnie to jednego – nie warto wchodzić w związek, tylko po to żeby kogoś mieć, a z powodu faktu, że cóż… nie grzeszę urodą, żeby nie nazwać mnie pasztetem, nigdy nie miałam wymagań.
Tłumaczę, że nie chcę i już, bo dobrze mi jest jak jest. Mogę robić totalnie to na co JA mam ochotę (niestety wcześniej potrafiłam odpuścić swoje pasję dla partnera) i jest mi z tym naprawdę dobrze. Znajomi na siłę próbują mnie uszczęśliwić:
– słuchaj mam kolegę w prawdzie 14 lat starszy, ale co tam spróbuj. Nie chcesz? Wybredna jesteś starą panną zostaniesz!
- weź sobie załóż konto na portalu randkowym, znajdziesz tam kogoś. Nie chcesz? Ty nigdy nikogo nie znajdziesz.
- kuzyn męża kuzynki ze strony dziadka ma kolegę. W prawdzie nie ma on ręki, zębów i jest bezrobotny. Nie chcesz? Masz za duże wymagania.
Jest mi naprawdę dobrze jak jest. Brak partnera nie czyni mnie wyalienowaną, dziwną czy cokolwiek innego, wręcz przeciwnie czuje się swobodna i spełniona.

#zalesie #rozowepaski #logikarozowychpaskow #zwiazki #milosc

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ffebdb925406a000a8d5368
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 6
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@AnonimoweMirkoWyznania: Ta presja na posiadanie partnera jest chyba z poczucia braku bezpieczeństwa lub szybko chcą założyć rodzinę. Jak ktoś ma inne zdanie na ten temat to od razu zdziwko że jak tak można. Bardzo dobrze robisz, one będą musiały niańczyć kaszojady kiedy Ty będziesz na jakichś wakacjach lub kupisz sobie coś co bardzo chciałaś mieć a one nie mogą bo trzeba dać bombelkom XD
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: damsko incel.
W przypadku kobiet jesteś dużo więcej warta niż mężczyzna i dlatego też jest większe ciśnienie na ciebie.
Nie wszyscy mężczyźni to *uje, tylko masz słaby gust i sama takich wybierasz.
Zmień otoczenie.
  • Odpowiedz