Wpis z mikrobloga

@RenkaRenkeMyje: źle że to ukrywali i się nie przyznali, ale wszystkie poprzednie turnieje w CODa wygladały nie tak że łączą się wszyscy na jeden serwer i grają na jednej mapie tylko grają zwykłe mecze, sumują punkty za wygrane mapy+kille i zalozmy bylo 5 map, to sumują punkty z 5 map kazdego gracza, a kazdy gral na innym lobby. Inni proplejerzy tak grali to izak i leh też. Tak samo bicie rekordów.
Aktualnie już narobił tytułów, że gra na polskim lobby i tak wykręca podobne wyniki


@Secla: Bo to prawda XD Sam widziałem dzisiaj na własne oczy, jak na spokojnie w ekipie z Janowiczem i Lehem robili ponad 60-70 fragów teamowo

Ja się szczerze mówiąc im nie dziwię. Amerykańce robią to od dawna - no one cares, Izaki i Lehy rozkminiły, że na rivalsach nie mają z nimi szans bo tamci mają jakieś
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@RenkaRenkeMyje: Zupełnie źle to przedstawiasz, to nie jest lobby na początkujących graczy, takie posunięcie zmniejsza jedynie szansę na trafienie na lobby składające się tylko z "pro graczy"
Przykład, na EU mamy w momencie szukania rozgrywki :
100 graczy K/D poniżej 1
100 graczy K/D 1-2
80 graczy K/D 2-4
50 graczy K/D 4+
W takim wypadku gracz z K/D na poziomie 4 dostanie lobby z graczami z przedziału 4+, 2-4 i
przecież nikt im skilal nie odmawia...izak w szczelanki gra nie od dziś i zawsze był dobry i będzie dobry ale
1. psucie gry jakimś noobkom z egiptu bo ty potrzebujesz kontentu na stream to jedno
2. oszukiwanie w jakiś useless challangach to drugie - niby wszyscy robili to...a co jesli choć jedna osoba tego nie robiła.
nie gram w coda i nie wiem jak to wygląda dokładnie ale to i tak słaba