Wpis z mikrobloga

@starskaj: Przecież zachował się jak taka gnida, niby koledzy ziomki, a zamiast wyjaśnić na priv to sobie wyjaśnia na strimku, wcale nie dla podbicia zasięgów sobie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Prawdziwi koledzy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@starskaj: No mówił, że się kontaktował z jakimś miniówą czy jakoś tak z kim czasem grają. Ale z Izakiem to już nie i "chciał oczyścić atmosferę" robiąc to na streamie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja rozumiem jakby grali na cheatach, albo nie wiem jakieś exploity używali, ale to tylko zmiana servera, szczególnie że każdy rekord i gry turniejowe w tej grze są na takim słabych lobby
  • Odpowiedz
@krzysiek944: Przecież nikt nie porównuje tego do typowych cheatów. Chodzi głównie o zrobienie w #!$%@? wszystkich do okoła bo osiągali zajebiste wyniki, widzowie sie podniecali a okazało sie że większość ich gier była na amatorów.
  • Odpowiedz
@starskaj: No właśnie nawet w tym wątku ktoś cytuję wypowiedź kogoś kto chyba nagrał filmik, żeby się wybić na dramie "to tak jakby sciagnac aimbota i mowic ze trenuje sie skill w lapie". Prawda jest taka, że to też wina twórców gry i organizatorów turniejów, że w taki sposób wyglądają turnieję w coda. Więc jeśli chcesz się liczyć to też musisz tak grać, a takie dojazdy na kille to też
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@RenkaRenkeMyje: już pod ostatnim filmem ktoś pisał, że lobby jakieś takie bambikowe. I że ten kolejny rekord na boty już nudzi.
BTW. Filmy z coda ukryte na kanale
  • Odpowiedz
@RenkaRenkeMyje: czy to że grał z nubami wpływa na coś? ma jakies przełożenie na cokolwiek? jakies turnieje, nie wiem, pieniądze itp? bo jak nie a przez gierke boostował sobie epenisa to tak naprawde "xd"
  • Odpowiedz