Wpis z mikrobloga

@JK91: jak ktoś żyje z grania w grę i "dziwnym zbiegiem okoliczności" trafia na słabych graczy to chyba logicznie że więcej wyciągnie z takiej gry niż by trafił na praczy z podobnym skilem do swojego.
  • Odpowiedz
@Cobesh: tak sobie mysle, ogólnie chodzi mi o to że izakporo i tak ma jakiś tam swój fanbejs 5k typa którzy go regularnie oglądają.
chodzi mi bardziej czy to ze grał z nubami ma przełożenie na znaczenie w gierce, turnieje itp. nie wiem jak działa cod, wiem że w cs jak grasz na jakies bronzy czy nuby ktorzy nie umieja grac to tak naprawde to jest strata czasu bo się
  • Odpowiedz
mówił na streamie że kontaktował się z nimi prywatnie ale bez reakcji


@starskaj: No tylko zaznacz, że z nimi to znaczy nie z Izakiem. Kiedy Izak wbił do Łoza na kanał żeby to wyjaśnić to Łozo wyraźnie zaznaczył, że do Izaka w tej sprawie akurat nie odzywał się zanim zaczął o tym gadać
  • Odpowiedz
@RenkaRenkeMyje: Z tego co wiem inni korzystali również z takich aplikacji, swoją drogą słyszałem rónież, że zmieniali lokalizację na Amerykę, bo są tam łatwiejsi przeciwnicy, więc w zasadzie nie jest to ogromne oszukiwanie. NO ale nie zagłębiąłem się w temat ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@TenJedynyBast: nic ale popłakać sobie trzeba XD sam oglądałem kilka razy streamy z Warzone i izaka się przyjemnie ogląda bo on fajnie gra po prostu. Niezależnie czy pada co chwile czy nie i dlatego ludzie go oglądają.
  • Odpowiedz
używanie VPN to nie czity. Podobnie jak kupujesz na Amazon.de, albo korzystasz z VPN, by kupować gry na psstore z USA, czy innego Hong Kongu, bo u nas ich nie uświadczysz.


@Maneharno: no nie czity ale chcesz być dobry to wchodzisz i napierdasz a nie latać się do lepiankowego serwera XD

Nie wiem kto ogląda tych zjebow.
  • Odpowiedz