Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@krol_magnezu: giganta trance miałem co prawda model z roku 2016 i jeszcze na kołach 27,5, ale mogę polecić bo to fajny rower jeden, a sama marka Giant jest moim zdaniem bardzo niedoceniana. Marin to marka z tradycją (jedne z pionierów MTB), jak będzie dobra cena to też można rozważyć. Scotta nie polecam - mam już drugą szosę Scotta i generalnie sobie chwalę, jednak były przeboje z reklamacja. Scott robi fajne rowery
Pobierz HarryCallahan - @krolmagnezu: giganta trance miałem co prawda model z roku 2016 i jes...
źródło: comment_16104634909S9rT6Bex9mzOimxsH1Ihn.jpg
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@krol_magnezu: chodzilo mi o to że np. w Yari można wymienić tłumik motion Control na charger i się wtedy robi Lyrik. W 35 nie ma takiej możliwości ponadto działa on jak kołek. Dodatkowo jeżeli silver ma sprężynę to faktycznie słabo.
@krol_magnezu: Orbea i Spec za dożywotnią gwarancję na ramę, Scott ma do 5 lat, reszty warunków nie znam.

Opinia o tym, że Scott nie ogarnia fulli jest dosyć "dyskusyjna" w kontekście Nino Schurtera, który od wielu lat niszczy wszystkich w xc, a w zespole DH są nazwiska, które się pojawiaj w topkach (Marine Cabirou, Brendan Fairclough).

Oferta też jest szersza niż u innych - gambler > ransom > genius > spark