Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 17
269 054,05 - 12,50 = 269 041,55

Było świetnie :D. Udało mi się szybko zebrać po pracy i wyskoczyć, póki widno :). Nadal nie kupiłem żadnej czołówki, a średnio biega się zimą po zmroku :/. Praktycznie 90% trasy ładnej, w kilku miejscach trochę śniegu i lodu, ale było to nawet całkiem spoko. Przynajmniej zobaczyłem jak sobie radzą letnie buty na takim podłożu xd.
Celu na ten rok żadnego nie zakładam, ale pomyślałem, że będę zliczał sobie nabiegane kilometry. Może będzie większa motywacja :D

Nabiegane w 2021: 9,8 + 12,5 = 22,3km

#sztafeta #bieganie #ruszbydgoszcz #biegambolubie #cpajsport

Wpis dodany za pomocą tego skryptu
  • 6
@darenatt: No szału nie ma xD. Po śniegu spoko i można cisnąć, :D. Gorzej z błotem śniegowym, bo zaraz mokro się robi :(, a na lodzie to tragedia, ale to chyba żadne buty sobie nie poradzą.
Bije się z myślami czy czegoś nie kupić. Fajnie jak by udało coś w miarę uniwersalnego trafić co do chodzenia w górach by się też nadało.
@Sl_w_k_1: Niestety, ale po za moim budżetem ( ͡° ʖ̯ ͡°). Co do gór to nie chodziło mi o bieganie, a raczej tylko chodzenie :) i to w okresie lato-jesień. Myślałem o jakichś butach trailowych i fajnie jak do 300zł udało by się zmieścić.