Wpis z mikrobloga

Otwieram autorski tag #6paknamajowke gdzie będę 1 raz w miesiącu (może 2 jak będzie sens) wrzucał efekty swojej walki z uzyskaniem kraty na brzuchu na dzień 01.05.2021 r. Na razie cieniutko, bo w założeniu było 5 kg w pierwszym miesiącu, ale wiecie święta, sylwester itp. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No ale bojler się trochę zmniejszył.

Do wspomagania walki mam tylko #dieta (którą nie zawsze trzymam) i skromny sprzęt w domu w postaci ławeczki, hantli 2x10kg i stepera.

#mikrokoksy (xD) #odchudzanie
Joxek - Otwieram autorski tag #6paknamajowke gdzie będę 1 raz w miesiącu (może 2 jak ...

źródło: comment_1610271106rrcFzdarKXt3TpPaZbVyDo.jpg

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Joxek a na powaznie to dasz rade byku (òóˇ) tylko rada ode mnie bo sam jestem po niedawnej redukcji (teraz na budowie masy miesniowej). Patrz bardziej w lustro i na obwod w pasie metrem krawieckim niz na liczbę na wadze. Bedziesz mial wahania wagi na redukcji i to jest NORMALNE. Organizm zatrzymuje wodę jest to reakcja na stres jakim jest deficyt kaloryczny. Takze cierpliwosci i
  • Odpowiedz
@TheBestThing: Wyjściowo brak mięśni brzucha + dużo tłuszczu do zrzucenia = nawet jak zejdzie z wagą to jak nie ma pod tym tłuszczem mięśnia (a na to wychodzi) to go nie odsłoni ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz