Wpis z mikrobloga

@So_I_Scream tak wiem o czym mówisz, ale serio widziałem to już kilka razy w różnych czasowych odstępach i na początku było to dla mnie super oczywiste że to włamywacz ale jakoś teraz mam inne wrażenie. Skąd ma łom i rękawiczki nie wiem, mógł znaleźć w szopie obok, czapeczkę mógł mieć normalnie jak wychodził z domu. Ludzie z alzheimerem robią różne niewytłumaczalne rzeczy, kminia na swój sposób. Zobacz na jego ruchy spowolnione,
  • Odpowiedz
@hellgihad: Akurat w Wielkiej Brytanii policja długo, sporadycznie podczas WW2, nie nosiła przy sobie broni aż do czasu akcji Dereka Bentleyaw 1952 roku, później nosili no a teraz tak srednio jak wiadomo z różnych źródeł.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@cheeseandonion: myślałem że to jeden z tych filmików gdzie tak się wpatrujesz w ekran że zaraz wyskoczy jakiś pająk albo straszna morda na ciebie, ale na szczęście zakończenie było szczęśliwe
  • Odpowiedz
  • 15
@kfiatek_na_parapecie
Ale co to za bezsensowne pytanie?

Jak komuś odpowiada, to chodzi w krótkich. Jak komuś jest zimno, to sie ubiera cieplej. Takie oczywiste rzeczy wymagają tłumaczenia?

Śmieję się z argumentacji @krakowski_knur, że lekkie ubieranie się w zime to debilizm, bo gdyby regularna ekspozycja na zimno skutkowała jakimiś bolącymi stawami na starość, to żaden ortopeda by tego nie polecał. Takie mądrości to typowe bzdury, które powtarzała mi moja babcia
  • Odpowiedz