Wpis z mikrobloga

@worldmaster: do quizu pod napieciem widz Kasia z USA dala zapytanie, Kotleszka odpowiedzial zanim Pol przeczytal jak brzmi pytanie, a odpowiedzią calkiem przypadkowo byla nazwa klubu z USA, ktory mial tego dnia nasz Adas na koszulce xd
  • Odpowiedz
@Chehu: Troche sie bezmyslnie przyjbaliscie tego wątku z quizem.. wiadomo, teraz sprawa śmierdzi i jest na tapecie, poza tym uprzedze na początku sam za gosciem nie przepadam, ale.. fakty sa takie ze on faktycznie jest ekspertem od lig zagranicznych, szczególnie tez jak każdy kto sie choc troche interesuje od tych egzotycznych. Quiz byl kręcony w dzien czy mniej wiecej w czasie kiedy mistrzostwo w Usa zdobyla drużyna w ktorej koszulce on
  • Odpowiedz
Pozniej kiedy kategoria pytan była o ligach zagranicznych a Pol przed pytaniem juz powiedzial ze ta odpowiedz dzis padla to chyba nic dziwnego ze od razu znał odpowiedź


@Iwan94: cóż, jak to mówią - wyjątkowe szczęście miał, że trafił akurat tę odpowiedź. Pol już nie jeden raz wypuszczał w maliny, ale Adam jak to Adam, świetny specjalista, oko mu nie drgnęło nawet. Zresztą wystarczy spojrzeć na Paczula, Rokiego czy Kowala i
  • Odpowiedz
@Chehu: Serio? Ogladam Quizy Etoto dosyć regularnie i na prawde ta odpowiedz dalo sie wyczuc, nie chce sie klocic bo to i tak zadnego sensu nie ma ale jestem przekonany ze to mogl byc po prostu przypadek.
  • Odpowiedz
@DiegoCosta: no jak kazdy polski dziennikarz. Myslisz ze Stano przed swoimi stanowiskami sie nie przygotowuje? Na pewno dobiera argumenty, wszystkie za i przeciw. A co dopiero Kotleszka jeśli przez godzinę ma ciekawie przedstawić ligę Armeńską dla przykładu. Normalne
  • Odpowiedz
Serio? Ogladam Quizy Etoto dosyć regularnie i na prawde ta odpowiedz dalo sie wyczuc, nie chce sie klocic bo to i tak zadnego sensu nie ma ale jestem przekonany ze to mogl byc po prostu przypadek.


@Iwan94: nie no ja tez jestem przekonany, ze to byl przypadek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz