Wpis z mikrobloga

Wygrały korporacje,


@Mrbimbek: cały czas wygrywają, jak trump wygrał pierwsze co zrobił obniżył im podatki, prawda jest taka że gdyby się przejmował losem klasy średniej, to obniżyłby dla nich podatki, uprościł przepisy, sensownie zreformował system emerytalny i zdrowotny, ściął administrację(a ten dzban ją jeszcze bardziej rozbudował) i właśnie docisnął kaganiec wielkim konglomeratom, które robią co im się podoba.
@Mrbimbek niezle kłamstwa - ignorowanie koronawirusa jak w PL i niechęć do wypłacenia 2000 dolarów tarczy antykryzyosowej nie ma nic wspólnego z walką o pospolitego Amerykanina.

Tak samo obniżanie podatków wielkim korporacjom.

Wojna z Iranem zablokowana przez kongres (który decyduje o wojnach).

Wykopowe kłamczuszki prosto z przekazem jak KGB.
Nie będzie już drugiego tak troszczącego się o amerykanów prezydenta.


@Mrbimbek:
Można tak z ciekawości zapytać czemu tak bardzo interesuje cię dobro Amerykanów? xD W Polsce mamy syf jak #!$%@?, wprowadzana jest dyktatura, a ty znajdujesz czas, żeby myśleć o Ameryce? Zazdroszczę.
@Flypho: co by nie mówić stany są dla nas bardzo dobrym sojusznikiem, myślę że bez nich już dawno wygrała by opozycja i dopiero mieli byśmy burdel. Polska polityka jest bagnem, pełno tu zagranicznych wpływów i nie ma jak na razie szans na zmiany, tvp stoi mure za rządem a reszta robi wszystko by poróżnić Polaków i zaszczuć tych którzy nie dają się zamknąć politycznej poprawności.
@fledgeling: wielkie korporacje to wielkie
@Flypho: idzie w liberalną stronę. Biali mężczyźni to zło, imigranci ekonomiczni to biedni uchodźcy którym trzeba pomagać za wszelką cenę, no chyba że ze wschodu tam gdzie na prawdę jest wojna to już nie. Coraz więcej praw i przywilejów dla kobiet i lgbt, a coraz mniej dla heteroseksualnych mężczyzn. To tak na szybko wymieniłem
Coraz więcej praw i przywilejów dla kobiet i lgbt, a coraz mniej dla heteroseksualnych mężczyzn.


@Mrbimbek:
Ostatnio moje prawo do lokalu ograniczył PiS pozwalając mnie #!$%@?ć z własnego domu na podstawie policyjnej notatki zeznań kobiety xD, więc czemu obwiniasz za to opozycję?