Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 20
Nie ma chyba większego koszmaru niż opieka nad trójka bombelkow: 2 swoje i siostrzenica. 1,5 roczny syn nie potrafi usiedzieć sekundy w miejscu i nie można go spuścić na sekundę z oka, córka 3,5 lat ciągle o coś ma pretensje i się bije z bratem, siostrzenica to 8 letnia buntowniczka. Weź je wszystkie ubierz, zrób im jedzenie, zapewniaj rozrywkę. Krzyk 'tata!!!' słyszę 5 razy na sekundę. I tak cały dzień...

#zalesie #rodzicielstwo #ojcostwo #tatacontent
  • 35
@kawazrana: dobre pytanie! Raz tak zrobilem - puściłem go zeby sobie przeszedł na schodach. W trakcie sie jeszcze wkurzal, krzyczał i i tak zmieniłem mu te buty bo ciągle by się potykal (i sam prosił bym zmienil). Zwyczajnie wygodniej jest mi siedzieć na krześle w domu i czekać aż się uspokoi niz ponownie przebierać na klatce. Co innego jak się spieszę - wtedy nie ma gadki.
Nie usiedzi w miejscu, wstaje o 6 rano i nie śpi już od roku w dzień bo nie chce i już :


@xandy90x: no mam chociaż ten plus, że syn w dzień śpi tak z 3h, córka w tym czasie w przedszkolu więc jako-taki spokój jest.

Na początku też uważałem, że jak dziecko wstaje o 6 rano to zmora, ale przez pobyty u dziadków przestawił mu się zegar i wstaje o