Wpis z mikrobloga

serio jebnela przystojnego faceta studiujacego prawo i jest zaskoczona, ze same pisza i ze matchy przybywa? WTF XD


@wklebachdymu: No przecież eksperyment zrobiony pod konkretny rezultat. Gość posiadał chyba wszystkie pożądane cechy na rynku matrymonialnym, więc ciężko o inny wynik. Nie oglądałem całego filmiku, bo szkoda mi na to życia, ale ona pewnie nazwała go przeciętnym, albo ponadprzeciętnym, a wygląda bardzo dobrze.
Dlaczego @ania_szlezak jeszcze nie opublikowała filmiku, w którym próbuje wyrywać p0lki na #tinder jako przeciętny facet?

@incelista: pytanie retoryczne ¯\_(ツ)_/¯ Niepotrzebnie podlinkowałeś film do tego wpisu, bo robisz jej dodatkową oglądalność - a to jest jej jedyny cel. Ona jak i ten reżyser z bożej łaski to podludzie, którzy dla wyświetleń zjedzą własne gówno. Splunąć, zablokować, ignorować.
@incelista Ona specjalnie zrobiła takiego "przeciętniaka" bo to generuje jej wyświetlenia ze strony facetów, tej jej "przeciętny" facet nie miał wad i nawet ona nie będąca przecież jakąś mądrą kobietą dobrze o tym wiedziała, ona stworzyła faceta na którego sama by zwróciła uwagę. Dobrze wie że na przeciętnego nawet by nie spojrzała, tak jak i spora część jej widowni.
przecież to jej zdjęcie przerobione aplikacją która zmienią płeć? Więc można powiedzieć to jej poziom urody ¯_(ツ)_/¯


@dioxyna: O ile mnie pamięć nie myli, to ta aplikacja przy zmianie płci podbija atrakcyjność. Dodatkowo ona te zdjęcia trochę poprzerabiała, żeby nie było od razu widać, że to fejk jak to ma miejsce w przypadku eskperymentów wykopków. Przez jakiś czas tag #przegryw dodawał swoje przemiany i dodał tag #szaramyszkadlaanonka Głowy sobie uciąć nie
ExitMan - > przecież to jej zdjęcie przerobione aplikacją która zmienią płeć? Więc mo...

źródło: comment_1609669584SPwtS9afGOcs5173gzBTnf.jpg

Pobierz