Wpis z mikrobloga

Dla mnie GeForce Now to największa rewolucja w minionym roku 2020. Nie składane smartfony, które są niepotrzebne 95% ludzi, tylko właśnie GeForce Now. Kuźwa pomyślcie. Nie trzeba kupować procka, ramu, dysku ssd, zasilacza i kij wie czego. Wystarczy tani smart telewizor, tania przystawka z Android TV albo stary laptop. Odpalasz GeForce Now i grasz w najnowsze gry z RT. Jak stabilny internet się rozpowszechni w Polsce, a GeForce Now będzie obsługiwać wszystkie gry, to kupno kart graficznych za 2000-3000 zł całkowicie straci rację bytu. Płacisz 25 zł i grasz w najnowsze gry z Ray Tracingiem XD To jest prawdziwa rewolucja roku 2020. Change my mind.
#geforcenow #gry
dziobnij2 - Dla mnie GeForce Now to największa rewolucja w minionym roku 2020. Nie sk...

źródło: comment_1609571000krmee7B83ZOf4w7WmZyuHq.jpg

Pobierz
  • 222
via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
@dziobnij2: bawiłem się i nie zgadzam się. O ile w Divinity Original Sin 2 grało się na antycznym laptopie wprost doskonale, to cokolwiek z akcją i wymagającego szybszej reakcji było dla mnie nieakceptowalne. Fallout 4 (gra była dostępna w fazie beta, jakiś czas temu usunęli) był kompletnie niegrywalny z powodu opóźnień - i cokolwiek innego z podobnym stylem rozgrywki (fpp, tpp) również.

Przeglądałem na YouTube testy Google Stadia, które to miało
to nigdy nie zadziała! Fizyki nie oszukasz. Opóźnienie zawsze będzie o dobry rząd wielkości wyższe. Sama latencja do DC będzie przynajmniej dwucyfrowa i nie mówimy tu o 10ms...


@siona: ale to już działa. Nie dla każdego tytułu potrzebujesz minimalnych opóźnień. A minimalny input lag czuć przez pierwsze 5 minut gry.

@dziobnij2: żeby jeszcze 4k obsługiwał, to by było spoko xd