Wpis z mikrobloga

Dla mnie GeForce Now to największa rewolucja w minionym roku 2020. Nie składane smartfony, które są niepotrzebne 95% ludzi, tylko właśnie GeForce Now. Kuźwa pomyślcie. Nie trzeba kupować procka, ramu, dysku ssd, zasilacza i kij wie czego. Wystarczy tani smart telewizor, tania przystawka z Android TV albo stary laptop. Odpalasz GeForce Now i grasz w najnowsze gry z RT. Jak stabilny internet się rozpowszechni w Polsce, a GeForce Now będzie obsługiwać wszystkie gry, to kupno kart graficznych za 2000-3000 zł całkowicie straci rację bytu. Płacisz 25 zł i grasz w najnowsze gry z Ray Tracingiem XD To jest prawdziwa rewolucja roku 2020. Change my mind.
#geforcenow #gry
Pobierz dziobnij2 - Dla mnie GeForce Now to największa rewolucja w minionym roku 2020. Nie sk...
źródło: comment_1609571000krmee7B83ZOf4w7WmZyuHq.jpg
  • 222
@ShaktiSS: Nie ma żadnych kolejek, żadnego ograniczania czasu gry. Abonament płacisz jeżeli chcesz mieć 4K i dodatkowe gry w ramach abonamentu, gry normalnie kupujesz.
A poza tym aktualnie można testować Stadię przez miesiąc + dostać 40PLN zniżki na zakup w sklepie (co pozwala kupić sobie jakąś grę za kilka groszy).
@DBR9: właśnie wypróbowałem i jeśli chodzi o różnice latency to wygrywa, myszka się słucha i jest tak jakbym grał na swoim własnym komputerze, potem od razu sprawdziłem GFN i jest opóźnienie, ale Stadia ma pewne cwaniackie ruchy, np nie da sie ustawić grafiki, po prostu nie ma opcji na zmiane tekstur itd, jedynie jasność, fajnie że są gry których nie ma na GFN, jak RDR 2 albo F1 2020 (którego mozna