Wpis z mikrobloga

Dla mnie GeForce Now to największa rewolucja w minionym roku 2020. Nie składane smartfony, które są niepotrzebne 95% ludzi, tylko właśnie GeForce Now. Kuźwa pomyślcie. Nie trzeba kupować procka, ramu, dysku ssd, zasilacza i kij wie czego. Wystarczy tani smart telewizor, tania przystawka z Android TV albo stary laptop. Odpalasz GeForce Now i grasz w najnowsze gry z RT. Jak stabilny internet się rozpowszechni w Polsce, a GeForce Now będzie obsługiwać wszystkie gry, to kupno kart graficznych za 2000-3000 zł całkowicie straci rację bytu. Płacisz 25 zł i grasz w najnowsze gry z Ray Tracingiem XD To jest prawdziwa rewolucja roku 2020. Change my mind.
#geforcenow #gry
Pobierz dziobnij2 - Dla mnie GeForce Now to największa rewolucja w minionym roku 2020. Nie sk...
źródło: comment_1609571000krmee7B83ZOf4w7WmZyuHq.jpg
  • 222
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@siona: wybacz, ale widać ze się nie interesujesz.
Sieć kwantowa była testowana kilka lat temu w Holandii i to już działa. To samo z komputerami kwantowymi, one już istnieją, działają i w niektórych zastosowaniach już teraz biją komputery klasyczne.
Światłowodów się nie kładzie byle gdzie, najtęższe głowy w telecomach budują 20 letnie strategie tego gdzie to położyć żeby dostarczyć ofertę do klientów... Których stać i kupią, a nie żeby każdy miał


@InterferonAlfa_STG: gościu ja mam na wsi światłowód i ceny internetu są śmiesznie niskie w porównaniu do internetu radiowego, który miałem wcześniej. Światłowody się teraz wszędzie kładzie.
@dziobnij2: tylko że ta usługa kosztuje aktualnie 25 zł bo jest promowana przez nvidie i opłata jest bardziej symboliczna. Jak zdobędzie odpowiednią popularność, odpowiednią bazę graczy i tytułów to rozpoczną żniwo zwiększając abonament do poziomu generowania zysku.
Jeśli ktoś myśli że to wiecznie będzie po 25 ziko (jakieś 7 dolców na chwilę obecną) to chyba spadł z księżyca.
@dziobnij2 szkoda że GTA 5 nie ma, ale sama usługa działa bardzo dobrze. Pewnie to też zależy od operatora internetu. Jak u mnie w testach światłowód zawsze ma między 1 a 3 ms opóźnienia to i trudno się dziwić że na opóźnienia nie narzekam.
to nigdy nie zadziała! Fizyki nie oszukasz. Opóźnienie zawsze będzie o dobry rząd wielkości wyższe. Sama latencja do DC będzie przynajmniej dwucyfrowa i nie mówimy tu o 10ms...


@siona: światło w szkle okrąży Ziemię w 0,2 sekundy. Myślę, że serwery do takich usług rozstawia się po całym świecie (wraz ze wzrostem popularności rośnie też ich liczba) i to wcale nie jest taki duży problem dla zwykłego człowieka, który chce sobie pograć.
natomiast fizyka kwantowa pozwala na uzyskanie praktycznie zerowej latencji przy wymianie danych, za pomocą efwktu splątania kwantowego.


@dthprf: to tak nie działa, bo i tak trzeba przesłać tradycyjnie informację aby odczytać spin.