Wpis z mikrobloga

@grekuu: Ale o #!$%@? Ci teraz chodzi? Zaczelam skakac bo poczytalam Twoj bol dupy o prawde ktora Ci ktos wytknal i jak sam napisales „jak ktos sie odzywa jak pryszczaty dzieciak to niestety trzeba sie do tego poziomu znizyc zeby takiej osoby nie przewyzszac” ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Jak masz spoko pracę to spokojnie do 30 można odłożyć na fajne mieszkanie w mieście z top5 PL. A nie #!$%@? się z jakimiś kredytami i innym gownem. W kontekście finansowym jest to zdecydowanie opłacalne. Czy coś się traci to już kwestia jacy rodzice / jakim się jest samemu
  • Odpowiedz
@amator_szarlotek: po za tym że pisałem że już z nie jedną byłem a jak byłem to mieszkałem z nią w w wynajętym mieszkaniu xD a teraz po prostu jest mi dobrze samemu , bo męczy mnie przebywanie z kimś Dłuższy lub krótszy okres czasu xD
  • Odpowiedz
Różowe po latach gniezdzenia się w ciasnych klitkach u starych chcą wkoncu zaznać niczym nieskrepowanej wolności o ktorej tyle to czytały w pisamkach dla gimbusiar i wypłynąć na szerokie wody. Najlepiej na krzywy ryj u swojego chłopaka w mieszkaniu. Chcą wkoncu odkryć swoją kobiecosc i zaznać hedonistycznego stylu życia. Wreszcie mogą bez przeszkód pruć się jak stare prześcieradło a i wyslużony wibrator który był używany na pół gwizdka ze względu na czujny
  • Odpowiedz
@grekuu: Dokładnie, nie wiem skąd na wykopie takie wielkie parcie na wyprowadzenie się z domu rodzinnego zaraz po osiągnięciu pełnoletności, chyba większość pochodzi z jakiś patologicznych rodzin albo mieszkała w klitce. Jeśli masz dobre relacje z rodzicami, mieszkasz w domu jednorodzinnym w dużym mieście bądź w jego pobliżu, nie planujesz na razie zakładać rodziny, to po cholerę się wyprowadzać? Tak to możesz sobie pieniądze odkładać i za kilka lat będziesz
  • Odpowiedz