Wpis z mikrobloga

mam 31 lat i mieszkam z rodzicami bo tak mi wygodniej mam dach nad głową ,ciepły obiad itd xD nie zmienia to faktu że i tak im daje około 900 zł więc po co mam się wyprowadzać i dawać kasę obcym ludziom? i się kisić w mieszkaniu jakimś jak teraz mieszkam w domu? XD a wy jakie macie zdanie na ten temat? :D
#mieszkanie #kiciochpyta #studbaza #pracbaza #przegryw #rodzice #praca #emigracja #pieniadze #gownowpis
  • 136
mieszkanie z rodzicami w bloku z 2 pokojami na 50m2 a mieszkanie z rodzicami w domu od 130m2 jest chyba delikatną różnicą? XD jak dojdzie do teog patologiczne zachowanie to większość ucieka i potem takie są skutki , mieszkanie z rodzicami to zło itd
@wziuuuuu: nie pisałem nigdzie że się bawiłem jak figo fago , jedynie że mieszkałem z kimś 4 lata w wynajętym mieszkaniu w mieście co jest chyba całkiem normalnie jak się jest z kimś ;)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@grekuu: @Lena93: dostałem po rodzicach duży ładny 360m2 dom 20 km od miasta. Tata zmarł 8 lat temu. Mama mieszkała w Belgii. Mama wróciła w kwietniu do kraju na stałe i mieszka ze mną. Nie interesuje mnie przeprowadzka do mieszkania, bo mieszkalem tak 12 lat w liceum, na studiach i jak miałem pierwszy biznes.
@WujekZiutek: Zbieram się do wyprowadzki,prawie 10k juz odłożone ale lecę na wynajem pokoju bo mieszkania samemu nie dam rady utrzymać.Z drugiej strony na swoje nigdy nie pójdę bo kredyt w grę nie wchodzi,pracuję na zleceniówce więc równie dobrze mogę stracić pracę nawet jutro.Trochę jednak martwi że za te 10 lat będę już lekko po 30tce i raczej wynajem będzie wyglądać słabo z jakimiś studenciakami młodymi i prawdopodobnie będę skazany właśnie na