Wpis z mikrobloga

jesteście idiotami. Typ poszedł do Wojewódzkiego i się nie zesrał to ze stanem miałby?


@iAmTS: Wojewódzki jednych ciśnie innych nie. Jak trzeba było poprawić PR Komorowskiemu przed wyborami, to też się sprawdził. Stanowskiego nie oglądam, to na jego temat się nie wypowiem, ale program Wojewódzkiego to nie jest nie wiadomo jaka jaskinia lwa IMO on bardziej jedzie na opinii super ostrego.
@iAmTS: Porównywanie talk show, które jest całkowicie dogadane przed startem, zmontowane i w ten sposób ustawione do programu w którym może do Ciebie zadzwonić Mirek i opowiadać o tym, że wstawiłeś zdjęcie siura do neta jest śmieszne. To w ogóle nie są porównywalne programy. Gonciarz nigdy nie wystąpił w formule live bo podejrzewam, że nie ma psychy, pewnie jak wiele innych jupiterów to on bez skryptu i montażu nie istnieje.
@HetmanPolnyKoronny: @Faiko: ale ja się zgadzam. Tylko nie uważam, zeby twórca internetowy ze stażem 10-letnim + jakies tam obeznanie memów i internetu miał wypaść źle ze Stanowskim, który też nie jest wrogo nastawiony. Nawet jak jest to nie ciśnie ponad zasady zwykle.

A wykopki #!$%@? już mokro w gaciach bo Pawełek z piździszewa zadzwoni i powie hehe gonciarz ty simpie lewacki
@iAmTS: 10 lat stażu i ani jeden występ live. No to chyba o czymś świadczy. I no przynajmniej ja nie jaram się jakimiś pierdołami typu wyzwiska od lewaków tylko ktoś może wjechać z niezłym kwitem i kreowany świat K.Gonciarza upadnie na twarz. Gwoli ścisłości. A Stanowski potrafi przynajmniej wprowadzić Cię w stres jak to robił z Żółtkiem, wymusza na Tobie reakcje obronne. A ja już widzę reakcje obronne u typa co