Wpis z mikrobloga

  • 0
Znowu to gadanie że "jakbyś musiał codziennie odpisywać 679 razy na takie pytania to też by Ci się nie chciało" xD Jak już założyła tam konto, zmaczowała się z kims to tak jakby zobowiązała się do rozmowy
  • Odpowiedz
@CreativePL: Kliknęła na tak, bo pewnie jej się podobasz, albo coś w Twoim opisie, więc nie chce tracić kontaktu. Teraz jednak najprawdopodobniej pisze z kimś innym. Jak tam nie wyjdzie, to dostaniesz ładniejsze odpowiedzi.
Prawda tindera.
  • Odpowiedz
@CreativePL: Jest jeszcze nowa alternatywa gdzie to kobiety muszą napisać pierwsze bo facet nie ma takiej technicznej możliwości. Nie pamiętam tylko jak się nazywała -.- coś na B
  • Odpowiedz
opowi chodzi o to, ze w cywilizowanej rozmowie osoba odwzajemnia pytanie


@Przepoczwarzenie:
Mylisz cywilizację z kulturą chyba.
Odsyłam do dwóch moich poprzednich postów w tym temacie, nie chce mi się pisać drugi raz tego samego osobom, które uważają że zaczynanie rozmowy z nieznajomym takimi pytaniami jest cywilizowane.
  • Odpowiedz
to tak jakby zobowiązała się do rozmowy


@Oyhiba:
Co to za rozmowa z nieznajomym, o którym nic nie wiesz, który pyta cię o sprawy które nie mają prawa go interesować?
  • Odpowiedz
@brass mam scrollowac twoj profil, zeby pomiedzy wyzwiskami a opiewaniem Lidla znalezc twoj jeden post o roznicy między kulturalną a cywilizowaną rozmową...? A brales dzisiaj leki? Nie chce ci sie pisac, to nie odpisuj.
  • Odpowiedz
@brass cywilizacja - "stan rozwoju społeczeństwa" - chodzilo mi rozmowę adekwatną do obecnego stanu rozwoju społeczeństwa. Nie widze przeszkód, zeby uzyc slowa cywilizowany w tym kontekście jako wyrazenie bliskoznaczne słowa kulturalny.
  • Odpowiedz
@Przepoczwarzenie:
Ja widzę, bo cywilizacja daje nam coś takiego jak zasady i metody prowadzenia dyskusji oraz coś takiego jak wzajemność. Nie można wymagać od kogoś jakichś zasad i metod, skoro samemu się ich nie stosuje.

Jeśli celem tego portalu jest zainteresowanie kogoś sobą i jednoczesne poznanie tej osoby na tyle by doszło do spotkania to nie są dobre metody prowadzenia rozmowy. Ona nic nie wie o nim, poza tym że
  • Odpowiedz