Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@CreativePL: najlepsza taktyka to pisać z kilkoma na raz, zagadać do 10, z 2 odpiszą i jak piszą sensownie to kontynuować a jak taki shit to nawet nie odpisywać bo nie warto baterii marnować na takie piczki

I najlepiej spieprzać z Badoo bo to ściek xd
  • Odpowiedz
ameby umysłowe najlepiej od razu wywalać #!$%@? takie i tyle. zresztą kuźwa - umówmy się #!$%@? można znaleźć na tym badoo i tinderze. dobre laski nie potrzebują tego gówna instalować
  • Odpowiedz
ale jeśli nie ma się szans na spotkanie kogoś w realnym życiu to lepiej spróbować tam niż nigdzie.


@Cierniostwor: Jeszcze raz: NA PORTALU RANDKOWYM MASZ JESZCZE MNIEJSZE SZANSE NIŻ W PRAWDZIWYM ŻYCIU.

@Jestembogaty: dobra, wytłumaczę ci twój błąd logiczny na przykładzie loterii.
Mamy dwie osoby, i dwie loterie. W loterii x ma się 1% na wygraną, a na y 2%.
Pierwsza osoba zagrała tylko na loterii y, bo
  • Odpowiedz
@CreativePL Niestety tak to wygląda, pozornie skoro dostałeś like chce się poznać ale musisz ją zainteresować, bo jak nie na Twoje miejsce ma 100 innych xD, kiedyś próbowałem, naciągałem rozmowy do granic, przechodziłem do kontaktu fb czy numeru telefonu gdzie wydaje się że masz jakiś kontakt a i tak z dnia na dzień kontakt się urwał i to nie raz czy dwa..
Teraz mam #!$%@? już na to, tylko że ja
  • Odpowiedz
@CreativePL: gdybys założył sobie fake konto ze zdjęciami loszki, to po kilku dniach znałbym odpowiedz, dlaczego w taki sposób odpisuje. Chociaż wiele kobiet na tych portalach jest tylko po to, aby podnieść swoją samoocenę poprzez ilość par i otrzymanych wiadomości. Nie interesuje ich bliższa znajomość z kimś przeciętnym.
  • Odpowiedz
Druga osoba zagrała zarówno na loterii y jak i na x.


@Cierniostwor: Problem w tym, że większość gra tylko na tinderze. W końcu sam napisałeś:

ale jeśli nie ma się szans na spotkanie kogoś w realnym życiu to lepiej spróbować tam niż nigdzie.

Więc nie wiem czego nie rozumiesz.
  • Odpowiedz
@CreativePL: mnie jakoś kłuje w oczy spacja przed znakami a potem jej brak, emotka pomiędzy słowem a znakiem zapytania i to "siema". Reszta okej, chociaż mogło być coś bardziej kreatywnego.

  • Odpowiedz