Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@LaserDragonFire: bo prawo, społeczność i moralność powinna od tego odwodzić. A mówiłem to w odniesieniu do wpisu, jak jesteś ładny to możesz być spokojny, rozrywkowy, szalony, jakikolwiek, kobiety i tak będą lgnąć
@kamillus9:

Cóż mam bardziej filozoficzne podejście do tego tematu i uważam, że obiektywizm jako taki nie istnieje. Wszystko co "obiektywne" i tak przechodzi przez nasz subiektywizm. Oczywiście można starać się być obiektywnym, jednak nigdy nie będzie to takie w 100%.


Jak najbardziej się zgadzam, ale chodziło mi tylko o brak poglądów i przekonań, bo do tego tylko się odnosiła moja wypowiedź. Pod tym względem można być obiektywnym, nie twierdzę, że pod
Skutek był taki, że poznałem kilka osób przez internet. W dłuższej perspektywie nic jednak z tego nie wyszło.


Czyli bez skutków. Niestety jest tak, że albo robisz coś do skutku, albo możesz równie dobrze nie robić nic. Jakim cudem chcesz coś osiągnąć, skoro próbujesz rozwiązania, które nie działa, po czym nie robisz już nic? Nie da się tak ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie podejmujesz działania, a oczekujesz efektu.
@LaserDragonFire:

To jest odpowiedź - inni nawiązywali relacje, więc mieli relacje. Ty nie nawiązywałeś relacji, to ich nie miałeś. Inni poznawali ludzi, a ty nie poznawałeś. Nie widzisz tego? Jest działanie - jest skutek, nie ma działania - nie ma skutku.


Gdyby to tylko było takie proste, nie oczekuję jednak, że to zrozumiesz a nie chce się też rozpisywać, bo po prostu nie ma to sensu.

Tak, życie jest niesprawiedliwe i
To uczucie, kiedy mówią ci wszyscy do około ,,kobiety wolą spokojnych facetów'' ( ͡º ͜ʖ͡º). Większego #!$%@? nigdy nie słyszałem. Szczególnie mocno jest to ukazane w moim przypadku. Będąc osobą 140cm wzrostu na wózku jestem zwykłym odpadem genetycznym.