Wpis z mikrobloga

@Jackdanielov: Co ty gadasz XD Większość ludzi szuka partnera podobnego charakterem do siebie samych, więc introwertycy będą szukać introwertyków. Jestem tego przykładem z resztą ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Introwertykom po prostu trudniej jest się poznać, bo nie lubią wychodzić "do ludzi". Muszę przyznać, że mi alkohol często ułatwiał sprawę, chociaż za nim nie przepadam. Jest to jakieś wyjście, oczywiście w granicach rozsądku.

Btw, po co sobie psujesz
  • Odpowiedz
@LaserDragonFire: Chodzi o to, że ten "blackpill" nie wziął się znikąd tylko ma faktycznie zastosowanie. Oczywiście na wypoku jest to czasami doprowadzane do absurdu; jednak na własnej skórze przekonałem się jak to jest naprawdę. Dlatego życie zweryfikowało moje wcześniejsze poglądy i ukazało "prawdę".
  • Odpowiedz
@Jackdanielov: Nie wszyscy mężczyźni chcą zdominować partnerkę. To nie jest tak, że jednym zdaniem możesz opisać połowę społeczeństwa i będzie to prawdą XD Ludzie są bardzo różni i bardzo skomplikowani. Takie generalizacje nie mają sensu, bo nie mają odzwierciedlenia w rzeczywistości.
  • Odpowiedz
@LaserDragonFire:

To nie jest tak, że jednym zdaniem możesz opisać połowę społeczeństwa i będzie to prawdą XD Ludzie są bardzo różni i bardzo skomplikowani.


Tak są skomplikowani że podręcznik od psychologii ewolucyjnej jest w stanie wyjaśnić 90 procent naszych zachowań xD
  • Odpowiedz
@kamillus9: Dlaczego słowo "prawda" ujęłeś w cudzysłów? Bo to zdanie wygląda tak, jakby to jednak nie była prawda i nie wiem jak to odebrać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Chodzi o to, że ten "blackpill" nie wziął się znikąd


Więc skąd się wziął? Z badań naukowych? Czy z czyjejś głowy, jak na przykład teorie spiskowe? Bo wiesz, wszystko się wzięło "skądś" ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
@LaserDragonFire: Ująłem w cudzysłów dlatego, że jest to pojęcie względne. "Prawda" jaką ja odbieram może być zupełnie inna od "prawdy" kogoś innego. Ile prawdy jest w prawdzie, to tak naprawdę nikt nie wie tudzież ma inne zdanie o prawdzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Blackpill wziął się z doświadczeń różnych ludzi, z obserwacji i w końcu z własnego doświadczenia. Oczywiście można to pojęcie różnie odbierać, gdzie ja też
  • Odpowiedz
@Jackdanielov: Hmm, zgadzam się po części, ale patrząc tylko i wyłącznie na psychologię ewolucyjną nie będzie się miało rzeczywistego obrazu ludzkiej psychiki, a wtedy nietrudno o wyciąganie błędnych wniosków.

Czekaj, to nie jest tak, że blackpill to są właśnie wnioski wyciągnięte tylko i wyłącznie z psychologii ewolucyjnej? Bo jak tak jest, to już rozumiem wszystko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz