Wpis z mikrobloga

@Jackdanielov: Co ty gadasz XD Większość ludzi szuka partnera podobnego charakterem do siebie samych, więc introwertycy będą szukać introwertyków. Jestem tego przykładem z resztą ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Introwertykom po prostu trudniej jest się poznać, bo nie lubią wychodzić "do ludzi". Muszę przyznać, że mi a-----l często ułatwiał sprawę, chociaż za nim nie przepadam. Jest to jakieś wyjście, oczywiście w granicach rozsądku.

Btw, po co sobie
  • Odpowiedz
@LaserDragonFire: Chodzi o to, że ten "blackpill" nie wziął się znikąd tylko ma faktycznie zastosowanie. Oczywiście na wypoku jest to czasami doprowadzane do absurdu; jednak na własnej skórze przekonałem się jak to jest naprawdę. Dlatego życie zweryfikowało moje wcześniejsze poglądy i ukazało "prawdę".
  • Odpowiedz
@Jackdanielov: Nie wszyscy mężczyźni chcą zdominować partnerkę. To nie jest tak, że jednym zdaniem możesz opisać połowę społeczeństwa i będzie to prawdą XD Ludzie są bardzo różni i bardzo skomplikowani. Takie generalizacje nie mają sensu, bo nie mają odzwierciedlenia w rzeczywistości.
  • Odpowiedz
@LaserDragonFire:

To nie jest tak, że jednym zdaniem możesz opisać połowę społeczeństwa i będzie to prawdą XD Ludzie są bardzo różni i bardzo skomplikowani.


Tak są skomplikowani że podręcznik od psychologii ewolucyjnej jest w stanie wyjaśnić 90 procent naszych zachowań xD
  • Odpowiedz
@kamillus9: Dlaczego słowo "prawda" ujęłeś w cudzysłów? Bo to zdanie wygląda tak, jakby to jednak nie była prawda i nie wiem jak to odebrać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Chodzi o to, że ten "blackpill" nie wziął się znikąd


Więc skąd się wziął? Z badań naukowych? Czy z czyjejś głowy, jak na przykład teorie spiskowe? Bo wiesz, wszystko się wzięło
  • Odpowiedz
@LaserDragonFire: Ująłem w cudzysłów dlatego, że jest to pojęcie względne. "Prawda" jaką ja odbieram może być zupełnie inna od "prawdy" kogoś innego. Ile prawdy jest w prawdzie, to tak naprawdę nikt nie wie tudzież ma inne zdanie o prawdzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Blackpill wziął się z doświadczeń różnych ludzi, z obserwacji i w końcu z własnego doświadczenia. Oczywiście można to pojęcie różnie odbierać, gdzie ja
  • Odpowiedz
@Jackdanielov: Hmm, zgadzam się po części, ale patrząc tylko i wyłącznie na psychologię ewolucyjną nie będzie się miało rzeczywistego obrazu ludzkiej psychiki, a wtedy nietrudno o wyciąganie błędnych wniosków.

Czekaj, to nie jest tak, że blackpill to są właśnie wnioski wyciągnięte tylko i wyłącznie z psychologii ewolucyjnej? Bo jak tak jest, to już rozumiem wszystko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz