Wpis z mikrobloga

@Ganicjusz: nie słuchasz mnie ja chciałam wyboru dla kobiet, sama nie poradzę nic na to,że zebrał się klub z takimi postulatami. Mogłabym się podpalić pod sejmem krzycząc kompromis ale jeden już tak zrobił i nie wiele to wnioslo. Może ktoś z tego Instagrama,którego wklejasz odpowie na twoje rozterki
@flumpy_bread: przecież napisałam,że jeśli kobieta nie dopuścić mężczyzny do głosu to słaby materiał na matkę waszego dziecka czego nie zrozumiales? Ja chcę żeby instytucjonalnie był wybór czy chcesz urodzić dziecko z wąsami czy nie jak wy się dogadacie to wasz problem
@flumpy_bread: standardem na całym świecie. Dla ciebie za to standardem jest Arabia saudyjska?

usprawiedliwianie zapobieganiu powstania życia


zaraz, to ty nawet jesteś przeciw antykoncepcji? XD

aha czyli protesty spowodowane naruszeniem kompromisu dlatego nie chcemy go przywrócić,


przede wszystkim to nikt nie wyszedł z propozycją jego przywrócenia. Tylko piwniczaki sa oburzone że protesty o to nie walczą, tylko o normalne prawo jak wszędzie.
@Imod: a co to ma za znaczenia czy slaby czy dobry material? w obu przypadkach mowimy o rozwiazaniu prawnym a nie debatujemy o tym czy ktos jest dobry czy zly na rodzica, z reszta jak ktos sie domaga aborcji na zyczenie to juz wystarczajacy dowod jaki z niego potencjalny rodzic, jak chce z zimna krwia pozbawic organizm zlozony z jego dna mozliwosci wzrostu tylko dlatego, ze moja #!$%@? moja wolnosc
@flumpy_bread:
@Ganicjusz:mmmm dwóch na jedną dobrze. Zatem kompromis w miarę trwa. Macie dużo żalu to czemu nie wyjdziecie na ulicę jak strajkują ojcowi co nie widzieli dzieci albo jak to kobiety nie dają wam prawa wyboru odnośnie ciąż? Bo was to nie obchodzi póki was to nie dotyczy i zachowajcie jakaś kulturę wypowiedzi prosze
zaraz, to ty nawet jesteś przeciw antykoncepcji? XD


@diogene: co ma antykoncepcja do fizycznego lub farmakologicznego zniszczenia organizmu? nie podoba wam sie zwrot "pozbawianie zycia" to mowie waszym jezykiem dot. tzw. plodu

przede wszystkim to nikt nie wyszedł z propozycją jego przywrócenia. Tylko piwniczaki sa oburzone że protesty o to nie walczą, tylko o normalne prawo jak wszędzie.


@diogene: przeciez typiara tutaj ci pisze, ze strajki byly bo ma byc
@Imod: nie rozumiem w jakim celu mialbym gdziekolwiek wychodzic? sytuacja jest prosta jak budowa cepa, wybor "odnosnie ciaz" nastepuje w momencie tego slynnego ruchania, jezeli przyszly plod nie ma szans na przezycie to od tego byl kompromis aborcyjny zeby sprawe rozwiazac, to wam sie nie podoba ze ludzie musza ponosic odpowiedzialnosc swoich dzialan i utozsamiacie posiadanie dziecka z jakas straszna choroba, ze trzeba je ekstreminowac bo ojezu ja nie chce dziecka
@Imod: to nie jest kwestia wojny plci. Polaczki po prostu lubia kiedy innym jest zle, niezaleznie od plci. Gdyby to byl strajk mezczyzn wiekszosc wykopowych chojrakow tez by cieszyla sie z tego, ze strajkujacy zostali pobici i rozeslani do domow. Chory z nienawisci narod.
przeciez typiara tutaj ci pisze, ze strajki byly bo ma byc przywrocenie kompromisu, zdecydujcie sie


@flumpy_bread: ona pisze że ona jest za przywróceniem kompromisu, no i ok. Jej sprawa.

Tylko ty jesteś oburzony że nie jest to jakiś wielki postulat, albo że strajk odrzucił taką propozycję, ale takiej propozycji nigdzie nie było. PiS się okopał na swoich pozycjach i czeka. Gdyby w jakiś sposób się z tej zmiany wycofali (nie wiem
dyby to byl strajk mezczyzn wiekszosc wykopowych chojrakow tez by cieszyla sie z tego, ze strajkujacy zostali pobici i rozeslani do domow


@Corphen: dokładnie tak

weszło prawo gdzie policjant w roli sędziego może wykluczyć awanturnika z posesji, prawo to jest nagminnie nadużywane w Hiszpanii, kobietom to nie przeszkadza i się cieszą, jednakowoż kiedy policjant na ulicy występuje w roli sędziego i użyje kajdanek albo gazu łzawiącego to jest haja na
@flumpy_bread: @Ganicjusz: dobra panowie stymulująca jest ta rozmowa konkluzje ja też mam pracę i na strajk chodzę bo chce mieć wybór. Zakładam,że żaden z was nie ma dziecka wiec jedziecie na kobiety pomijając sedno dyskusji czyli ewentualne chore dzieci. Dalej będziecie pisać,że baby hurt chcą zabijać dzieci i nie pytają mężczyzn o zdanie durr
Tylko ty jesteś oburzony że nie jest to jakiś wielki postulat, albo że strajk odrzucił taką propozycję, ale takiej propozycji nigdzie nie było.


@diogene: niczym nie jestem oburzony bo te cale strajki mam mocno gdzies i uznaje je za kod2, ktory nic nie zmieni, i o tym jest cala dysputa i ten watek. po drugie, protesty by sie nie skonczyly, bo sam OSK przedstawil liste zadan, bez ktorych te protesty nie
wlasnie w tym wasz caly problem, gloryfikujecie seks jakby to bylo najwazniejsze na swiecie, a nie potraficie zmierzyc sie z konsekwencjami, najlatwiej wyskrobac i po problemie, jak wspomnialem eugenika na pelnej #!$%@? wedlug dwudziestowiecznych standardow, no ale ideologiczne czerpanie nie tylko z teorii socjalizmu ale i z ich praktyk, podobno zawsze moda wraca co kilka dekad ; ))