Wpis z mikrobloga

@Imod: i myślisz że jak wszystko ucichnie to temat nie wróci i nie opublikują wyroku?
Poza tym ja nic o kuchni nie pisałem.wspuerac też nie zamierzam odkąd pojawiło się hasło aborcji na życzenie której fanem nie jestem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Jedynie obiektywnie stwierdziłem że z wielkich strajków z dużym potencjałem jak zwykle zostało... niewiele
  • Odpowiedz
@Ganicjusz: > To kobieta ma prawo wyboru i głos decydujący w sprawie aborcji, nie mężczyzna

To kobieta ma prawo wyboru i głos decydujący w sprawie decyzji kto wychowuje dziecko, nie mężczyzna

To kobieta ma prawo wyboru i głos decydujący w kwestii praw rodzicielskich i alimentów, gdyż to za kobietą stoją polskie sądy, nie za mężczyzną

Przez to masz zakłamany obraz bo z takimi przekonaniami nie da się wejść w relacje i
  • Odpowiedz
Op napisał:

I co te kobiety że #strajkkobiet ??


Na co ty odpowiedziałaś

prawo do aborcji ale nie..nic się nie udało poszły do kuchni. Powinniście wspierać to dalej a nie drudzy po pisie podkładać kłody wstyd mi za was


@Imod: no to o czym ty mówisz? Op mówi o #strajkkobiet a ty się na niego złościsz i mówisz o zupełnie innych strajkach bo tak na prawdę strajku kobiet też nie wspierasz?
  • Odpowiedz
@eloar: nie bądź hipokryta TK ma rację co do wyroku ze strony konstytucji powinni opublikować je będzie prawa wyboru w przypadku płodu z wąsami odpowiada ci to?
  • Odpowiedz
@Imod: > jesteście ignorantami wyrok nie został opublikowany dzięki strajkom zatem dziś kobieta z dzieckiem z wadą ma prawo do aborcji ale nie..nic się nie udało poszły do kuchni. Powinniście wspierać to dalej a nie drudzy po pisie podkładać kłody wstyd mi za was

Moim zdaniem to była z góry zaplanowana operacja i nikt tego wyroku nie miał zamiaru publikować. Samo złożenie wniosku do Trybunału było zasadzką na Konfederację, która zyskiwała
  • Odpowiedz
W zasadzie to po co ja się udzielam ja już dzieci mieć nie będą macie rację o wasze walczyć nie będę. Jesteście p0laczakami,żeby się innym tylko nie udało bo po co mają być zadowoleni i dumni z was nikt nie był. Jaki sens ma robić coś dla bab jak dla was nic nie zrobily. Jeśli nie jesteście starymi dziadami to szkoda mi was bo będziecie za 20 lat januszami,którymi tak gardzicie. Zero
  • Odpowiedz
@Zakimar przecież większość z nich to choragiewki. Pis w następnych wyborach powie że da 1000zl zamiast 500 to taka p0lka jeszcze będzie miałczeć oddając cześć kotu jarka
  • Odpowiedz