Wpis z mikrobloga

@Ganicjusz: ale czemu wpychasz mnie w te skrajności ja piszę tylko o kompromisie wszystkie inne hasła są mi obce. Ja chodziłam na strajki wkurzyłam się wpisem,że niby pokrzyczały kobiety i wróciły do domu bo jednak coś osiągnęły. Dzięki temu co zrobil kobiety możesz ty robić gowniaka i jeśli będzie chore, będziesz miał wybór. Gdyby ogłosili wyrok patrzyłbys w oczy chorego dziecka do końca życia. Ale pewnie nie masz dzieci więc nie
@flumpy_bread: czyli z czechami, niemcami, francją, norwegią, szwecją, szwajcarią, hiszpanią, usa, kanada... tak naprawdę to bym mógł tu wymienić ze 180 państw, więc może wymienię te które mają takie prawo jak nam pis wprowadził: Arabia Saudyjska, Salwador. Nawet Iran już ma bardziej liberalne niż my.

Tak, kraje gdzie kobieta może usunąć ciążę są bardziej cywilizowane od tych gdzie jest sprowadzona do roli inkubatora.

zniesienie kompromisu było postulatem od samego początku


protesty
@Ganicjusz: ty serio nadajesz z piwnicy. Jak ci powie laska dzbanie,że to ona decyduje co będziesz wychowywał to wybrałeś sobie słaba dupę, albo masz taką niska samoocenę,że nie masz zdania. Właśnie dlatego się wkurzam bo chodziłam na strajki a jakiś piwniczak powie,że one nic nie osiągnęły czyli chcieliscie dowolnej aborcji i żeby w płatkach śniadaniowych były piguły antykoncepcyjne to wtedy klepalibyscie się po dupach i mowili ale baby są durne. Ogarnij
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@diogene: xD standardem w twojej głowie, usprawiedliwianie zapobieganiu powstania życia tylko dlatego, że się nie chce ponosić odpowiedzialności za swoje postępowanie, typowa lewica wolny seks a problemy rozwiązać ustawom

aha czyli protesty spowodowane naruszeniem kompromisu dlatego nie chcemy go przywrócić, przecież to logiczne xdd
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Imod: ty jesteś jakaś nienormalna? ciąża to nie jest wyłączna własność kobiety, że może sobie o niej decydować jak o wyciśnięciu pryszcza, więc pozbawianie mężczyzn głosu w tej debacie to typowy lewicowy fikołek, bo już prawo do prawnej aborcji czyli uniknięcia alimentów w waszej głowie to już coś nie do pomyślenia