Wpis z mikrobloga

  • 2
Dużo moich znjaomych zrezygnowało ponieważ lewica przejęła ten strajk nie maja żadnych poważnych postulatów do tego straszenie covidem policja i po strajkach xd
  • Odpowiedz
powstała nowa pozaparlamentarna siła polityczna, przerwano nietykalność kościoła


@kamilm119: jaka sila xd? Boni i Szumlewicz? blagam. o tej "nietykalnosci kosciola" tez chyba zartujesz, te kilkadziesiat tysiecy na ulicach Warszawy to nawet nie jest promil Polakow, kosciol jeszcze dlugo bedzie mial sie dobrze
  • Odpowiedz
@KozakCzerwony: nie bądź wulgarny. Chodze na wybory i głosuje przeciw pisowi. Jaki miałeś strajk,żeby obniżyć podatki? Sprzeciwiałam się łamaniu konstytucji nic nie wiesz a gadasz
  • Odpowiedz
@vin42: i nawet wszyscy używają tag #strajkkobiet który ma aż 23 obserwujących xD

@flumpy_bread: szok i niedowierzanie że ludzie mają dosyć kompromisu między kościołem a prawicą, który w każdej chwili może być złamany - i zamiast tego chcą ujednolicenia prawa z całym cywilizowanym światem.
  • Odpowiedz
@flumpy_bread: ale co mnie ona obchodzi na razie nie opublikowano wyroku więc kompromis jest tak jakby zachowany uważam też,że lampart podobnie jak stare baby z pisu są już h schyłku reprodukcji i nie powinny się wypowiadac
  • Odpowiedz