Wpis z mikrobloga

Będzie ostro.

Alicja Jakubowska [..] która zaszczepiła się w Polsce pierwsza [..] podczas briefingu prasowego [..] przyznała, że wątpliwości co do szczepionki pojawiały się również wśród pracowników służby zdrowia. Jej zdaniem, wynikało to z braku wiedzy.

Zaczyna się wmawianie lekarzom, że przyczyną ich rezerwy wobec szczepionki mRNA jest brak wiedzy. Nieźle. Popcorn kupiony #pdk

//
#polska #lekarz #medycyna #zdrowie #szczepienia #covid19 #koronawirus #heheszki #bekazpisu
  • 113
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@chrominancja: prosilem Cie o konkretne daty od kilku godzin i wzamian otrzymalem linki, z ktorych wynika, ze badania nadal trwaja xD.

Rozumiem zdenerewowanie, ale nie rozumiem czemu adresujesz je na mnie, a nie jestes zly na siebie ( ͡° ͜ʖ ͡°). W koncu to Ty nie podales dat zakonczenia badan poszczegolnych faz szczepionki przeciw koronawirusowi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@GrowEatAndTrip: dlaczego szurow czy ktos kto ma inne zdanie jak Ty powoluje sie na naukowa literature to jest od dazu szurem?

Moze odnotiwales swoim lotnym umyslem, ze nikt nie dal mi konkretnej daty, kiedy takie fazy badan sie zakonczyly. Tak samo Ty mi nie dales bo rzuciles data bez zadnego zrodla. Wszystko co mi wysylali potwierdzalo, ze badania sie nie zakonczyly i nadal.trwaja.

Skoro Ty nie jestes skonczonym idiotOM to
  • Odpowiedz
@Nihas: Wikipedia ci wystarczy?

https://pl.wikipedia.org/wiki/BNT162b2

"W grudniu 2020 roku tozinameran był w trakcie oceny pod kątem dopuszczenia do powszechnego stosowania w nagłych wypadkach, przez kilka światowych organów regulacyjnych ds. leków. Dopuszczenie do stosowania w nagłych wypadkach jest wymagane, ponieważ badania III fazy, prowadzone w sześciu krajach, mają monitorować wyniki pierwotne do sierpnia 2021, a wyniki wtórne do stycznia 2023 roku"

Czyli 3 faza jeszcze sie nie zakonczyla i szczepionka jak
  • Odpowiedz
@niezdiagnozowany:
Tak jak nad każdym lekiem, szczepionką które są dostępne na rynku. Badania nie kończą się w chwili wejścia na rynek tylko są kontynuowane podczas gdy środek jest już dostępny. Więc o tym że coś jest nie przebadane bo badania trwają możesz powiedzieć praktycznie o dowolnym leku dostępnym na rynku. Nie chcę mi się poświęcać Tobie więcej czasu bo wiem że cokolwiek bym Ci nie wysłał i tak to nic
  • Odpowiedz