Wpis z mikrobloga

Mija 8 lat jak uderzyłem pięścią w stół i z dnia na dzień rzuciłem pracę i otwtorzylem swój biznes. Przez lata moje serce z pejsami odmawiało mi zakupu czegos fajnego ale w tym roku się to zmieniło. Z góry uprzedzam że mi się te duże nerki podobają a na pewno odróżniają bmw od skody. #pokazauto #bmw #motoryzacja #chwalesie
sowa12 - Mija 8 lat jak uderzyłem pięścią w stół i z dnia na dzień rzuciłem pracę i o...

źródło: comment_16089613637HPfkwWaydJoCWgFm3gy4N.jpg

Pobierz
  • 304
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@elosk_xo: Według mnie ciężko jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie. Dochód to jedno ale jeszcze liczą się koszta. Mając np. 5k wypłaty mieszkając we własnym domu na pewno można sobie na więcej pozwolić niż mieć 5k, mieszkać w dużym mieście oraz wynajmując mieszkanie.
  • Odpowiedz
@bylem_zielonko: Chodziło mi oczywiście o to, że odliczasz sobie raty leasingu i część opłat za użytkowanie auta (ubezpieczenie np.) od dochodu, przez co efektywnie kosztuje Cię to auto mniej niż jakbyś miał kupować np. prywatnie, za gotówkę. Ale takie wyjaśnienie uznałem, że nie będzie konieczne ;)
  • Odpowiedz
@sowa12 kupiłeś prosto z salonu jaki mieli? Czy zamawiales? Ciekawi mnie tylko ile na takie cudo się czeka. Niech służy jak najlepiej. A z jakiego auta się przesiadłes?
  • Odpowiedz