Wpis z mikrobloga

branża budowlana. Jębnięcie w stół to początek później kilka lat tyry po nocach niedzielach zmarnowana młodość można powiedzieć ale się opłaciło.


@sowa12 oj jak branża budowlana to w #!$%@? nie szanuję. Pieniądze duże ale zarobione na robieniu ludzi w #!$%@?. Ha tfu na wszystkich budowlańców. Z trzema ekipami miałem do czynienia w tym roku i żadna nie dotrzymała terminu, każda leciała w #!$%@? i ściemniała.
  • Odpowiedz
  • 5
@Dominias: W #!$%@? to mnie pocałuj a nie równaj wszystkich do jednej kupy. Akurat u mnie 2/3 to produkcja, mam ekipy ale robimy wszystko na umowy terminy rachunki jakby nie to że mamy bardzo dobre opinie to by bmw nie było.
  • Odpowiedz
  • 2
@PepeXD AC w leasingu jest konieczne. Nie ty jesteś właścicielem, tylko leasingodawca.

Co do cen konfiguratorow, to odejmij od 10 do 30 procent z tej ceny. Zależy jak dobrą gadkę masz.
  • Odpowiedz
@pokipoki
Nie zawsze.
Wszystkie TU jakie znam do aut z salonu nie wymagaja zdjec.
Dodatkowo jak przenosisz sie z firmy do firmy i masz bezszkodowa ciaglosc ac to tez nie wymagaja zdjec.
  • Odpowiedz
@Dominias: ha tfu na wszystkich informatyków! Mialem 3 ekipy ktore mialy pozycjonowac a wystawialy tylkl faktury co miesiac. Pieniadze duze ale zarobione na robienie ludzi w #!$%@?. W #!$%@? nie szanuje!
  • Odpowiedz