Wpis z mikrobloga

@sowa12: #!$%@? tych piwniczaków xd tego całego bocznicę zgasiłeś jak peta w kiblu i głupi #!$%@? nawet pokornie nie przeprosi, choc gdyby miał odrobinę charakteru to od razu by to zrobił.
Pamiętaj, że tutaj 70% użytkowników to przegrywy, którym się wydaje, że każda dziewczyna się puszcza, a pieniądze robi się na wałkach czy po znajomościach. Mają tak zniekształcony świat przez te piwnice, że gdy widzą kogoś, komu w życiu wyszło
  • Odpowiedz
@sowa12: zajebiste auto mordo, oby ci dobrze służyło i gratuluję sukcesu w życiu. A przegrywów niech dupa piecze. Sam niedawno zmieniałem auto i może fury marzeń nie kupiłem, ale jest bardzo bardzo blisko i uważam to za fajny milestone w życiu, a dopiero lvl 28 wbity :)
  • Odpowiedz
@arek900: to powiedz na razie czy robisz wszystko sam bo masz fach w reku czy kupiłeś kit, na pewno wiesz, ze w PL jest firma, która robi takie zestawy, z tego co czytałem w bardzo dobrej jakości.
  • Odpowiedz
@sowa12 odpisywalem ci. Tak, bardzo mnie piecze bo samochod to jest najwazniejsza rzecz w zyciu. Na dodatek jakiegos nolnejma z wykopu xdd.
Przypomnialo mi sie jak kiedys zwrocilem uwage typowi co parkowal nowe drogie auto na nieswoim miejscu na co on stwierdzil ze mu zazdroszcze. Nie przyszlo mu do glowy ze zwyczajnie ma #!$%@? niewazne czy parkuje malucha czy bentleya. Frajera to poszukaj w lustrze xd
  • Odpowiedz