Wpis z mikrobloga

@sowa12: Kupiles demowke z przbiegiem 1000 i docierasz auto? Przeciez ono bylo palowane ile wlezie tego mozes byc pewien.

@bocznica: Widac ze masz pojecie chlopie xDD. Za tydzien odbieram nowe BMW i nawet nie widzialem go na zdjeciach bo nie ma kto za bardzo na placu nu zrobic zdjec.
  • Odpowiedz
Nigdy nie pracowałem dłużej jak do 17. Młodość przebalowalem z ziomkami. Nie jestem z bogatej rodziny. Co prawda mam tylko 3 tanie samochody ale za to dom w Niemczech kupiłem. No i mam zone i dziecko. Przegrałem życie :(
  • Odpowiedz
@meldred: zatrzymałem się tylko do zdjęć do ac bo zapomniałem zrobić w salonie. Są święta nie pluj jadem.


No czyli widać że ubezpieczyciel chętnie podniesie składkę bo łapiesz się pod opcję "łamię przepisy, bo ja tylko na chwilę". Głupie tłumaczenie, a świąt w to nie mieszaj, a autko bardzo ładne.
  • Odpowiedz
@sowa12 gratulacje! mi leasing się kończy w maju '21 i celuję w 430i. Dravit grey mi się niestety nie podoba, prawdopodobnie stanie na Arctic Race blue ewentualnie Tanzanite blue. nie mogę się doczekać :D
  • Odpowiedz