Wpis z mikrobloga

@sowa12: Gratuluje, swietne auto! Na poczatku uwazalem je za oblesne, ale po prostu bmw znowu wyszlo pare lat na przod, teraz mi sie bardzo podoba. Nawet za 10 lat bedzie wydawac sie ze to nowy model :D
  • Odpowiedz
e90 335i konwersja na singla 600+ i tylko rwd z trakcja nie mam większych problemów. A starty w napędzie przy sprincie 100-250 przez 4x4 są na tyle #!$%@?ące pomimo nowych technologii, że część ludzi woli zostać przy rwd


@ZapomnialemHaslaDoKonta: o jakich stratach w napędzie mówisz? Imo 4x4 to najlepszy typ napędu na publiczne drogi. Przy 600 koniach to przy dociśnięciu gazu to pewnie od 0 do 150km/h gubisz trakcję, a
  • Odpowiedz
@piwakk: a to nawet nie wiedziałem. Planuję kiedyś w końcu coś wziąć w leasing, ale jednak na razie radzę sobie bez leasingów i kredytów i co posiadam jest w całości moje bez hipotek itp. Muszę usiąść przeliczyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@sowa12: Gratki Miras. To BMW to chyba jedyne BMW poza e60 które wywołuje u mnie jakieś emocje. Świetnie im wyszedł ten projekt i nie jest tak nudny jak typowy Niemiecki samochód
  • Odpowiedz