Wpis z mikrobloga

@rozjuszony_przecinek: xD

@Sztandarsky: możliwe, natomiast korzystałem z wielu laptopów lenovo i mój chodzi chyba najlepiej z nich wszystkich xD A nawet jeśli to wiesz, kupujesz produkt i chcesz żeby działał, a nie bawić sie jeszcze w informatyka

@hiperchimera: w sensie dysk zewnętrzny? Na HDD mam 820 gb wolnego miejsca, mam drugi dysk nazwany Lenovo na którym mam 23 gb miejsca (z 25). Jeszcze trzeci kupować?
@Candy51: xD ty masz 2 partycje na 1 dysku. I ten dysk to powolny magazyn, który słabo sprawdza się ze współczesnym systemem. Pewnie masz wolny slot SATA lub M.2 PCIe gdzie możesz włozyć ssd. RAM pewnie też 8GB? Chociaż pewnie wolno działa przez throttling na grzejącym się CPU przez zapchane wentylatory, bo z odpowiedzi wnioskuję, że nigdy go nie otwierałeś przez 3 lata.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Candy51: a odróżniasz dysk fizyczny od partycji? :-) masz jeden, podzielony na 2 części.

masz pewnie zwykłego wolnego HDD (dysk talerzowy, mechaniczny) z 10x wolniejszym dostępem do plików jak półprzewodnikowy (coś jak duży pendrive) dysk SSD, bez mechanicznych elementów w środku.

Producenci wolą instalować duże i powolne dysku HDD, bo ładniej wygląda i przyciąga klienta 1000 GB niż 256 GB :-)

Wspomniany iPhone ma pamięć wewnętrzną podobna do dysku SSD, więc
@walenty-merkel: jedyne gówna jakie mam to kilka plików worda, zoom do zajęć online i przeglądarka xD

@sidhellfire: Mhm, czyli mam przeczyścić wentylatory i bedzie śmigał? No może też ma to wpływ, chociaż przypominam sobie że już od samego początku lubił się zwiesić.

@hiperchimera: Oj boję się myśleć co by sie działo gdybym zawalił te 1000 gb
@Candy51: Mam iphona prawie 3 lata i działa jak na początku, bateria normalnie trzyma. Pamiętam poprzednie bieda sony xperia i szajsungi które po pół roku zaczynały się grzać i wyłączać w niespodziewanych momentach. Następnym telefonem u mnie też będzie iphone :p
@Katzenfutter: po takim czasie uzytkowania to musi trzymac zauwazalnie krocej tu nie ma cudów. chyba ze nie korzystales za intensywnie

mialem iphona to faktycznie 4lata wytrzymal chociaz po 3 to juz widac bylo, ze sprzet jak z muzeum techniki i bateria zaczela krocej i krocej trzymac teraz nawet nie da sie go wlaczyc
android na razie 2lata zacina lekko, ale nie jest zle