Wpis z mikrobloga

Poza tym jakoś nie chce mi się wierzyć że wymiana dysku w UK kosztuje tyle co nowy, porządny laptop.


@hiperchimera: nie wiem ile dokładnie kosztuje, ale tutaj wszystkie tego typu usługi tanie nie są i zależy na kogo trafisz (znajomemu uszkodzili fizycznie sprzęt za kilka tysięcy w autoryzowanym serwisie Denona, a mój laptop po wymianie w ramach gwarancji klawiatury wrocil z wgnieciona w kilku miejscach obudową) Kiedyś mnie gościu skasował za
IrDA to była modna w telefonach 10 lat temu


@MZ23: jak już to 15lat, po pierwsze po drugie jest takie coś jak pilot do bardzo dużej ilosci urzadzeń agd, elektroniki, po to jest. W applu moze na to wpadną za 10 lat jak im się pomysły skończą, wtedy to będzie wielka rewolucja xD

Na #!$%@? komuś USB c


Na #!$%@? to się stoi w rzece. Jakbyś wiedział i interesował się technologią
@rozjuszony_przecinek: No i z irdy nikt już nie korzysta więc na cholerę mieliby toto wrzucać do telefonów? Chcesz sterować TV z telefonu to możesz sobie kupić tv z obsługą Apple HomeKit, nawet tanie tv już ja posiadają. Notch skrywa jeszcze chociażby FaceID. Na Andrucie wolą korzystać z przestarzałych i tańszych czytników palucha, dlatego da się takie rzeczy zrobić.
@BukkakeWarrior: co to za gówno porównanie czy cos jest drogie czy nie względem pracy? Jedno z drugim nie ma nic wspólnego, to czy cos jest drogie nczy nie poznaje się po tym jak dana rzecz jest adekwatna to posiadanej ceny jaką posiada np w porównaniu do cen tych samych produktów u konkurencji. Wykonywana praca i zarobki nie ma nic wspólnego, chciałeś tylko się pochwalić jaką tą zajebistą pracę masz