Wpis z mikrobloga

@juuuzou: Coinbase jest najbardziej ustabilizowana gielda, ma najladniejsze wykresy, jest bardzo user- oriented, jest po prostu dobry, zeby zaczac, potem mozesz sie przeniesc na coinbase pro - mniejsze fee, binance, bitpanda, krakeny albo nawet jakies niszowe Hotbity i BitMaxy, ale sam polecalbym z powyzszych powodow zaczac z coinbase - ma niski prog wejscia - do tego w coinbase earn mozesz dostac jakis hajs na start - i nie, nie musisz
  • Odpowiedz
@NatoshiSakamoto:Szukam giełdy do krótkich sprzedań, plan zakłada kupowanie btc i sprzedawanie jak wzrośnie o 200/1000$ i tak na okrągło. Mam nadzieję że to takie proste ( ͡ ͜ʖ ͡)

Jestem kompletnie zielony w krypto wiec nie wiem czy dobrze pisze
  • Odpowiedz
@NatoshiSakamoto: Widzę że sie chyba znasz na tym całym krypto, jakbys chciał wprowadzić w ten świat to bym mógł odpalać z zarobków coś ( ͡º ͜ʖ͡º) Albo po prostu tak pomóż (,)
  • Odpowiedz
@juuuzou: no to już masz wyjaśnione sporo więc zakupy najlepiej robić
przelew zwykły revolutem na changeinvest i wypłata btc na portfel
to samo coinbase pro nie polecam
to samo Polski ramp.network na tę chwilę wypada chyba najlepiej bo wytransferowanie btc na twój portfel płacą oni a nie tak jak np. polecana tutaj giełda KRAKEN 0,0005 btc opłaty za wypłacenie btc na twój portfel, to 10€ więc najlepiej ramp.network / changeinvest
  • Odpowiedz