Wpis z mikrobloga

Harmonogram materiałów na kanale Inżynier Programista

W związku z dalszą możliwością prowadzenia kanału z użyciem programu SolidWorks, od nowego roku chciałbym dodać pewne usprawnienie do publikowanych treści, wprowadzające niejako porządek w organizowaniu materiałów.
Powyższe zdanie może brzmi zawile, ale w prostych słowach chodzi mi o taką sprawę: oprócz czasu potrzebnego do przygotowania materiału, pojawiają się komentarze Widzów (z czego bardzo się cieszę i doceniam) dotyczące różnych tematów związanych z tematyką prowadzonego przeze mnie kanału. Niestety, gdy pewien temat zajmuje mi zbyt wiele czasu, to albo moja reakcja jest mocno opóźniona w odpowiedziach, albo finalnie temat mi umyka i temat pozostaje bez mojej odpowiedzi, co rozumiem - nie wygląda za dobrze, co właśnie chciałbym zmienić.
Chciałbym to zmienić w sposób następujący (czy sposób jest idealny, to kwestia wtórna, ale chciałbym zaryzykować takie rozwiązanie): na najprostszym hostingu PHP + SQL (pytanie jakim? Co polecacie?) chciałbym utworzyć bardzo prostą stronę internetową, w której zawierałbym kolejne tematy wynikające z moich pomysłów, lub pomysłów / problemów, które pojawiły się w komentarzach ze strony Widzów. W ten sposób utworzyłby się pewien system kolejkowania oraz podglądu na to, nad czym aktualnie pracuję, jak wygląda postęp nad pracami i tym samym informacja o tym, kiedy mniej więcej dany temat będzie zrealizowany.
Strona byłaby dostępna dla wszystkich, zawierałaby podstawowe informacje o kanale, wszelkich namiarach, może w przyszłości jakieś proste narzędzia, które pozwolą coś na szybko policzyć...
Pytanie jest następujące:
Jaki darmowy hosting z obsługą SQL mi polecacie do takiego założenia? Nie potrzebuję specjalnych narzędzi oprócz dostępu do phpMyAdmin, możliwość obługi .htaccess? Obecność reklam nie będzie dla mnie problemem, w końcu i tak na razie chcę zaryzykować, i mając na uwadze darmowe rozwiązania - jestem tego świadomy.
Z prostą stroną PHP + SQL jestem w stanie samodzielnie sobie poradzić.


#inzynierprogramista -> tag autorski
#hosting #stronywww #programowanie #bazydanych #php #mysql #inzynieria #solidworks
InzynierProgramista - Harmonogram materiałów na kanale Inżynier Programista

W zwią...

źródło: comment_1608885827tXQITJR48eVPsw4kMlrnDb.jpg

Pobierz
  • 2