Wpis z mikrobloga

Wydali niedokończonego zbugowanego krapa, który powinien co najwyżej trafić do steam early access, ( gra w wersji beta) a nie jako pełnoprawna nextgenowa gra za 200zł. Mimo to gracze się rzucili na nią, jak na karpia za 9,99zł kilo w biedronce przed wigilią. Do tej pory sprzedali 13 milionów kopi. Koszty wyprodukowania gry już dawno im się zwróciły. Ciekawe na co oni liczyli? Że zarobią na naiwnych graczach, którzy kupią grę w ciemno przed premierą, a później jakoś to będzie, gra będzie łatana przez następne dwa lata, oraz w międzyczasie wypuści się płatne dlc, żeby jeszcze więcej studio zarobiło?
Wbrew pozorom to dość smutna wiadomość, że tak niedopracowana gra jest najlepiej sprzedającym się tytułem. Udowadnia to tylko tyle, że można mieć dobry plan, wykonać go byle jak na #!$%@?, oaz wystarczy zainwestować odpowiednio w marketing typu recenzenci i sztuczny hype, bo wiecie hehe kENAU REEVES, a produkt się sprzeda, nawet jeśli będzie miał ogromne wady.
To raczej źle wróży na przyszłość.
#cyberpunk2077 #gry #cdprojektred #ps4 #konsole #takaprawda #cp2077
Pawci0o - Wydali niedokończonego zbugowanego krapa, który powinien co najwyżej trafić...

źródło: comment_1608884434VvME3DHfYbADSklwippHfU.jpg

Pobierz
  • 159
  • Odpowiedz
@cin123654: Mój wrzask nie ustał, a grałem na PC w Cyberpunk 2077 jeszcze przed oficjalną premierą i jestem zdania, że CD Projekt RED nie tylko nas oszukał, ale i dostarczył niezwykle niedopracowany produkt bez porównania (momentami wypada blado nawet przy Fallout 4 i brakuje mu podstawowych reakcji, które F4 miał od premiery, jak fizyka wody), który powinien ukazać się przynajmniej rok później. Skoro wy lubicie sobie spłycać cudze poglądy do tak
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
@cin123654: pisałem już kiedyś o tym. Błędy w GTA czy TES często wynikały z zaawansowania pewnych mechanik czy silnika fizycznego i jestem w stanie zrozumieć, czemu tak się dzieje (choć oczywiście nie usprawiedliwia to twórców i błędy te powinny zostać naprawione). Błędy z którymi sam się stykam w Cyberpunku na pc to np. samochody wjeżdżające w ścianę bez mojej ingerencji. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@wragx: A może po prostu niektórym się podoba. U mnie hype'u w ogóle nie było, #!$%@? na tą grę miałem, bo myślałem że nie mój klimat, ale jak zobaczyłem jak gra wygląda to po kilku dniach kupiłem. Jedna z niewielu gier tego typu gdzie prawdziwego builda można sobie zrobić.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@cin123654: albo inny przykład (to akurat widziałem u Angry Joe, też wersja pc): w grze jest chyba najbiedniejszy system ścigania przez policję jaki kiedykolwiek widziałem. Nie ma pościgów, policja nie korzysta z pojazdów, nawet nie gonią nas z buta tylko spawnują się kawałek od nas i od razu zaczynają strzelać. U AJ była sytuacja, gdzie jeden z policjantów zmaterializował się w kiblu, z którego było tylko jedno wyjście (rurami przylazł?), a
  • Odpowiedz
@Pawci0o co Ci #!$%@? przeszkadza ze sobie ktos gra. Ile jeszcze dni bedzie #!$%@?. Kto chciał to kupił i sobie gra, jak mu sie podoba to nic Ci do tego. (Sam kupię za pol roku jak połataja)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pawci0o: nigdy nie grałem w grę, w której świat tak bardzo by mi pasował.

Jak dowiedziałem się że robią grę w klimatach cyberpunk, to myślałem że sobie jaja robią. Bo jak to tak? CDP zbudowane na czarach i potworach, a teraz futurystyczny świat? Trzeba przyznać, że to było odważne posunięcie. Bo kto zrobił coś takiego? Ogromny budżet wpakowany w zupełnie nowy klimat. Musieli budować hype praktycznie od zera. Porażka pierwszego Watchdogs
  • Odpowiedz
@Pawci0o co ty mówisz. Jak ty w ogóle możesz tak szkalować POLSKĄ grę? Za grosz patriotyzmu. Powinnyśmy być wdzięczni że w ogóle taka wspaniała firma istnieje a nie pluć się o takie drobne szczegóły.
  • Odpowiedz
@jandiabeldrugi: JEJ policja nie gania - gra do kosza, nie liczy się scenariusz, przygoda, grafika, rozbudowa postaci, system strzelania ( wkońcu inny niż typu COD), broń biała - liczy się że policja nie gania !
@Aquamen: Tak to juz po zwrotach, jedna z najlepiej sprzedających się gier na start
@Argonzz: Też jestem zdania dobre po Polskie, bo nasze !
@jandiabeldrugi: Każda gra ma błędy, i co ? i
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Pawci0o: Fabuła gry jest naprawdę dobra. Ale ciężko się gra w otoczeniu glitchów, bugów i różnych innych błędów.
Mam nadzieję, że inni producenci nie pójdą tym śladem, że wydadzą fabularnie zajebistą grę z wieloma ciekawymi smaczkami, ale zrobioną na kolanie...
  • Odpowiedz
@nofink: Uwielbiam ten patriotyczny ból dupy prawdziwych patriotów co kochają CDPR i praktycznie kazda odpowiedź na sensowną i konstruktywną krytykę zawsze odbija się o "DURR PEWNIE NAWET NIE GRAŁEŚ C NIE XD MINUS"
Prawda jest taka że ta gra to może nie wielkie, ale spore praujące gówno, chyba watch dogs 1 które było równie pre alpha co cybershit wygladało lepiej mimo wszystkich downgradów od ubigówna - ale tak - wystarczy kijanka
  • Odpowiedz