Wpis z mikrobloga

Wydali niedokończonego zbugowanego krapa, który powinien co najwyżej trafić do steam early access, ( gra w wersji beta) a nie jako pełnoprawna nextgenowa gra za 200zł. Mimo to gracze się rzucili na nią, jak na karpia za 9,99zł kilo w biedronce przed wigilią. Do tej pory sprzedali 13 milionów kopi. Koszty wyprodukowania gry już dawno im się zwróciły. Ciekawe na co oni liczyli? Że zarobią na naiwnych graczach, którzy kupią grę w ciemno przed premierą, a później jakoś to będzie, gra będzie łatana przez następne dwa lata, oraz w międzyczasie wypuści się płatne dlc, żeby jeszcze więcej studio zarobiło?
Wbrew pozorom to dość smutna wiadomość, że tak niedopracowana gra jest najlepiej sprzedającym się tytułem. Udowadnia to tylko tyle, że można mieć dobry plan, wykonać go byle jak na #!$%@?, oaz wystarczy zainwestować odpowiednio w marketing typu recenzenci i sztuczny hype, bo wiecie hehe kENAU REEVES, a produkt się sprzeda, nawet jeśli będzie miał ogromne wady.
To raczej źle wróży na przyszłość.
#cyberpunk2077 #gry #cdprojektred #ps4 #konsole #takaprawda #cp2077
Pawci0o - Wydali niedokończonego zbugowanego krapa, który powinien co najwyżej trafić...

źródło: comment_1608884434VvME3DHfYbADSklwippHfU.jpg

Pobierz
  • 159
  • Odpowiedz
inaczej : proszę pokazać z ostatniego roku dobrze zrobioną grę bez błędów ?


XD argumentum ad #!$%@? w innych grach też są błędy byczq
Szkoda tylko że nie tak poważne jak w grze od orłów lol
  • Odpowiedz
@janushek:
Ja wskaże 3 nowe gry z bardzo dużymi błędami

- assasyn - gra kopiuj / wklej ( nawet modele postaci są z poprzednich ) głowna bohaterka jest teraz NPC, błąd z uciekającymi save ( całkowite usuniecia postępu ) , przenikajace tekstury, NPC ktore chodzą po trupach i ogladają motylki zamiast sie bić
- WDL - problem z save
- Warzone - gra ktora miala ze 150 aktualizacjj, od wywala do
  • Odpowiedz
@utede: nie mowie ze to dobre , ale gadanie ze CP jest zwalone bo ma błędy to troche nietaktowane. Są pozycje gdzie bledow jest znacznie wiecej, a glowny problem to konsolowcy ktorzy pod iesli burze - pctowcy sa przywyczajeni do marnych konwersji i nie krzycza tak
  • Odpowiedz
@Pawci0o: dlatego warto czekac. kto kupuje preordery czegokolwiek xD napisalem ze kupie go ponizej 100 zł klucz steam mozna dostac juz za 120 na ps4 135 zł. moze obnize moje wymagania do 50
  • Odpowiedz
@t2000 niestety ale muszę Ciebie zmartwić, te liczniki procentowe w menu ekwipunku są #!$%@? i nijak mają się do postępu fabuły wątku głównego. Ja grałem bardzo powoli, wątek główny raz na kilka innych misji a i tak gra zajęła mi 50h. Długość wątku głównego to niestety porażka i nieporozumienie
  • Odpowiedz
@cin123654: tylko są błędy i BŁĘDY. Policja spawnująca się za plecami, AI które jest gorsze od tego z GTA 3 (a chyba na AI dostali jakieś dofinansowanie), nieistniejący balans w skillach i craftingu, źle zaimplementowana matematyka. Main Questline jak na RPG szału nie robi niestety bo jest mocno liniowy. Ta gra jest bardzo niedopracowana i to nie jest kwestia ostatnich szlifów tylko podstawowych mechanik. Przypominam, że nad grą pracowali 8 lat.
  • Odpowiedz
@Baccon:
1. nie 8 lat tylko od 2016 ! koncept był w 2012, realne prace 2016
2. CP to nie GTA !!! ( gdzie w GTA jest rozwój postaci ? )
3. GTA jest łatane kilka lat a ma nadal masakryczne błędy
4. Główny wątek podobny do W3 ( w sensie RPG ), jest to znacznie ciekawsze niż liniowy COD, liniowe GTA
  • Odpowiedz